Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 29.06-05.08

Kadra narodowa juniorów 29.06-05.08

 

Trener główny kadry narodowej juniorów Ryszard Skutnik, w ramach przygotowań i startu reprezentacji Polski juniorów (ur.1988r. i mł.) w finale Mistrzostw Świata Juniorów 2007 powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

29.06.2007 – COMS Warszawa – Okresowe badania lekarskie
29.06 – 10.07.2007 – Cetniewo – Zgrupowanie szkoleniowe
14 – 26.07.2007 – Ciechanów – Zgrupowanie szkoleniowe
19 – 21.07.2007 – Ciechanów – Turniej międzynarodowy „Mazowia Cup”
22 – 23.07.2007 – Ciechanów – Badania diagnostyczne
27.07 – 05.08.2007 – Bahrajn – Finał Mistrzostw Świata Juniorów

1. Chrapusta Dawid – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
2. Zapora Sebastian – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
3. Owczarek Paweł – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
4. Orzechowski Robert – UKS Conrad Gdańsk – SMS Gdańsk
5. Kostrzewa Damian – UKS Conrad Gdańsk – SMS Gdańsk
6. Tomiak Jarosław – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk
7. Paczesny Adam – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk
8. Kopyciński Mateusz – MKS Brodnica – SMS Gdańsk
9. Jankowski Mateusz – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
10. Bednarek Michał – MOS Śląsk Wrocław – SMS Gdańsk
11. Adamczak Piotr – KS Ostrovia Ostrów Wlkp – SMS Gdańsk
12. Wyszomirski Piotr – UKS Wilanowia Warszawa – SMS Gdańsk
13. Michałów Leszek – MKS PM Tarnów – SMS Gdańsk
14. Kępa Leszek – MKS Skawina – SMS Gdańsk
15. Krekora Mikołaj – MKS Nielba Wągrowiec
16. Gierak Łukasz – MKS Nielba Wągrowiec
17. Raczkowiak Alan – KPR Wolsztyniak Wolsztyn
18. Pakulski Piotr – Wisła Płock SA
19. Latos Kacper – KS Vive Kielce
20. Szyba Michał – KS Azoty Puławy
21. Chrapkowski Piotr – KS AZS AWFiS Gdańsk

Zawodnicy rezerwowi:
– Kręzel Paweł – MKS Żagiew Dzierżoniów – SMS Gdańsk
– Płócienniczak Jarosław – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk
– Krawczyk Paweł – Wisła Płock SA
– Piórkowski Damian – Wisła Płock SA
– Kacprzak Marcin – Wisła Płock SA
– Misiewicz Przemysław – KS Vive Kielce

Kadra szkoleniowa:
– do ustalenia – kierownik reprezentacji
– Skutnik Ryszard – trener główny
– Prześlakiewicz Jan – trener współpracujący
– Polak Stanisław – lekarz
– Gąsiorek Andrzej – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników: dnia 29.06.2007 (piątek ) do godz. 09.00 w COMS Warszawa ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa (stadion Skry). Po badaniach zawodnicy zostaną przewiezieni pociągiem do Cetniewa.
II. Zbiórka zawodników: dnia 14.07.2007 (sobota ) do godz. 14.00 w Hotelu „Baron”, Ciechanów ul. Śląska 11 (0-23 6728286).