Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener główny Wojciech Nowiński, w ramach organizacji kadry narodowej juniorów młodszych, powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

          21.05.2007 – COMS W-wa – Okresowe badania lekarskie
          21 – 24.05.2007 – Kętrzyn – Konsultacja szkolenia
          25 – 27.05.2007 – Kętrzyn – Mecze międzypaństwowe POLSKA – LITWA
                                                                                          
  1.   Trojański  Tymon  – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk
  2.  Płóciniczak  Jarosław  – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk
  3.  Krężel  Paweł  – MKS Żagiew Dzierżoniów  – SMS Gdańsk
  4.  Pilitowski Maciej  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
  5.  Romanowski Tomasz  – MKS Kusy Szczecin   – SMS Gdańsk
  6.  Kowalik Paweł  – KS Azoty Puławy
  7.  Skorek Jacek  – KS Azoty Puławy
  8.  Kuriata Adrian  – KS Azoty Puławy
  9.  Tyc  Marcin  – KS Ostrovia Ostrów Wlkp
10.  Łyżwa Krzysztof  – KS Ostrovia Ostrów Wlkp
11.  Langowski Antoni  – MTS Kwidzyn
12.  Nogowski  Krystian  – MTS Kwidzyn
13.  Maziarz Dominik  – SPR Chrobry Głogów
14.  Klinger Tomasz  – MKS Brodnica
15.  Świątek  Adam  – MOS Śląsk Wrocław
16.  Kłoda  Jakub  – MKS Padwa Zamość
17.  Nidzgorski  Krystian  – UKS Białystok
18.  Giela  Artur  – TSV Bayer Dormagen  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Gałka  Piotr  – KS Energetyk Gryfino  – SMS Gdańsk
– Rychlewski Rafał  – KS MOSiR Zabrze   – SMS Gdańsk
– Rosiek Dariusz  – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
– Siekaniec  Patryk  – MKS Zagłębie Lubin   – SMS Gdańsk
– Franczak Maciej  – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
– Jankowski Radosław  – KS MOSiR Zabrze   – SMS Gdańsk
– Rydz Mateusz  – UKS Wilanowia Warszawa
– Wróblewski Krzysztof  – UKS Wilanowia Warszawa
– Bielecki Karol  – UKS Kraszak Biała Podlaska
– Makowiejew Stanisław  – ŚKPR Świdnica
– Syprzak  Kamil  – KS Wisła Płock SA
– Kaszuba Patryk  – MTS Kwidzyn
– Przybylski Rafał  – MKS Kusy Szczecin
– Wojciechowski Maciej  – MTS Kwidzyn
– Żynda Mateusz  – KS Sokół Kościerzyna
– Alaburda Oscar  – KS Sokół Kościerzyna
– Fornal Mateusz  – KS Energetyk Gryfino
– Prokop Arkadiusz  – KS Warszawianka Warszawa

 Kadra szkoleniowa:
–  Nowiński Wojciech – trener główny
–  Tomaszewski Dariusz – trener współpracujący
–  Spis Szczepan – fizjoterapeuta
–  do ustalenia  – lekarz
   

I. Zbiórka zawodników dnia 21.05.2007 (poniedziałek) do godz. 08.00 – 10.00 w COMS Warszawa, ul. Wawelska 5 (stadion  Skry). Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania w hotelu „Wanda” ul. Wojska Polskiego 27 , Kętrzyn ,  tel. 089 751 85 84