Strona główna | Handball Polska | Ukazał się nr 4 Handball Polska

Ukazał się nr 4 Handball Polska

 

Ukazał się nr 4 miesięcznika "Handball Polska". Ograniczona część nakładu trafiła do salonów EMPiK. Nadal zamówienia, w tym na prenumeratę, można składać w siedzibie Związku.

W Numerze 4 czytelnik znajdzie wywiady z Iwoną Niedźwiedź-Cecotką, która od nowego sezonu będzie grała w duńskim Aarhus oraz Sławomirem Szmalem. Nasz reprezentacyjny bramkarz ujawnia czy pozostanie w Niemczech po zakończeniu kariery. Piszemy również o telewizji TVP Sport, której zasięg wciąż nie satysfakcjonuje kibiców ligowego szczypiorniaka.

Występy narodowych drużyn w turniejach – o Puchar Śląska, Rumunii i Francji znalazły podsumowanie na kilku kolumnach. Przedstawiamy sztab szkoleniowo-medyczny męskiej i kobiecej reprezentacji Polski.

Kwietniowy numer zawiera także reportaż Handball Polska z wizyty w Magdeburgu pt. Biało-czerwoni Gladiatorzy. Prezentujemy nowy program komputerowy pomocny do analizy przebiegu spotkań piłki ręcznej – Handball Manager (pomysł i wykonanie polskie!). Złoci medaliści Mistrzostw Polski Juniorów z Wisły Płock i Finepharmy Jelenia Góra też znajdą artykuły o sobie.

Zbliża się sezon letni. Dlatego nie może zabraknąć wiadomości z piłki plażowej. To tylko niektóre wybrane tematy. Zapraszamy do lektury.