20 listopada 2023

Kreator sportu, czyli nauczyciel z pasją

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego, a także trenerów, instruktorów i animatorów sportu oraz wszystkich zainteresowanych promocją aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży na wyjątkowe wydarzenia organizowane przez Polski Komitet Olimpijski, czyli konferencje “Kreator Sportu”.

“Kreator Sportu” to cykl konferencji z udziałem ekspertów i olimpijczyków, którym towarzyszą warsztaty rozwojowe. Każdorazowo każda z nich poświęcona jest innemu obszarowi tematycznemu.

W 2021 roku konferencje rozwijały wśród kadry pedagogicznej zindywidualizowane podejście do ucznia oraz wskazywały narzędzia służące rozpoznawaniu jego potencjału.

Zeszłoroczna edycja poświęcona była sportowi i aktywności fizycznej w przyrodzie – zachęcano nauczycieli, aby jak najwięcej czasu spędzali z uczniami na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury.

W tym roku Polski Komitet Olimpijski będzie organizował dwie następujące po sobie edycje: 23 listopada w Warszawie na temat psychologii sportu na lekcjach WF oraz 30 listopada w Krakowie na temat świata sportów miejskich.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisów na stronie Polskiego Komitetu Olimpijskiego (TUTAJ).

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest