6 kwietnia 2024

Radio Zielona Góra i Gazeta Lubuska Patronami Medialnymi meczu z Kosowem

Reprezentacja Polski kobiet w niedzielę 7 kwietnia o godz. 18.00 zmierzy się z Kosowem w Hali CRS w Zielonej Górze. Stawką meczu będzie awans na Mistrzostwa Europy 2024. Patronami Medialnymi spotkania zostali Radio Zielona Góra i Gazeta Lubuska.

To będzie ostatni już mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2024 dla reprezentacji Polski kobiet. Aby wywalczyć bilet na turniej EHF EURO 2024, Biało-Czerwone w rewanżowym spotkaniu z drużyną z Kosowa muszą obronić siedmiobramkową przewagę przywiezioną z Prisztiny, gdzie zwyciężyły wynikiem 34:27.

Polki podejmą rywalki w Hali CRS w Zielonej Górze w niedzielę 7 kwietnia o godz. 18.00. Bilety na to spotkanie wciąż są w sprzedaży za pośrednictwem serwisu eventim.pl (TUTAJ). Zachęcamy do głośnego dopingu dla Biało-Czerwonych!

Wielkie sportowe emocje nie mogą obejść się także bez udziału mediów, które pozwalają kibicom jeszcze lepiej rozumieć i śledzić zmagania z udziałem ulubionych drużyn. Cieszymy się, że Patronami Medialnymi meczu Polska – Kosowo zostały jedne z najważniejszych lokalnych mediów: Gazeta Lubuska i Radio Zielona Góra.

„Gazeta Lubuska” należy do grupy wydawniczej Polska Press, ukazuje się w województwie lubuskim od 1952 roku (obecnie od poniedziałku do soboty) i jest jednym z największych dzienników regionalnych wydawanych na tym terenie. Posiada specjalne dodatki, strony tematyczne i branżowe. W soboty ukazuje się wydanie magazynowe z dodatkiem telewizyjnym TeleMagazyn, a okazjonalnie bezpłatny tygodnik Nasze Miasto Zielona Góra, Nasze Miasto Gorzów Wielkopolski oraz Nasze Miasto Żary.

Od 2000 roku „Gazeta Lubuska” oferuje czytelnikom wydanie internetowe – serwis gazetalubuska.pl. To największy portal informacyjny w województwie lubuskim. Serwisy miejskie, jak zielonagora.naszemiasto.pl, gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, miedzyrzecz.naszemiasto.pl, zary.naszemiasto.pl, swiebodzin.naszemiasto.pl, nowasol.naszemiasto.pl, krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl czy slubice.naszemiasto.pl przyciągają natomiast lokalnych użytkowników.

“Radio Zielona Góra” jest natomiast stacją miejską, od 1995 roku działającą w strukturach Polskiego Radia na częstotliwości 97,1 MHz. Stacja nadaje program lokalny, kierowany do mieszkańców Zielonej Góry. W ofercie programowej rozgłośni znajdują się serwisy informacyjne, relacje z wydarzeń sportowych, magazyny o tematyce sportowej, kulturalnej i publicystycznej, a także pasma muzyczne oraz audycje rozrywkowe. Radio prowadzi także serwis internetowy rzg.pl, który oferuje czytelnikom najważniejsze informacje z regionu.

Zachęcamy do czytania, słuchania, oglądania oraz obserwowania kanałów społecznościowych wszystkich Patronów Medialnych. To właśnie tam pojawiać będą się najświeższe informacje, artykuły i wywiady dotyczące zmagań z udziałem Biało-Czerwonych.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest