10 października 2006

Ekstraklasa mężczyzn: głos ma Daniel Waszkiewicz

Wzorem kobiecej ekstraklasy podobnie ligową rywalizację najlepszych krajowych klubów wśród mężczyzn będą zapowiadali trenerzy. Przed 7.kolejką o typowanie został poproszony asystent trenera reprezentacji Polski, szkoleniowiec MMTS Kwidzyn, Daniel Waszkiewicz.

Warto dodać, że Zagłębie Lubin ma już cztery punkty przewagi nad drugim w tabeli MMTS Kwidzyn. Przewaga lidera nad następnym zespołem może się zmniejszyć, gdyż Vive Kielce ma do rozegrania zaległe spotkanie z Techtransem Elbląg.
Program 7.kolejki ekstraklasy mężczyzn:

11.10 (środa)
GKS Olimpia Piekary Śląskie – Wisła Płock S.A. 18.00 (sędziują Czochra-Martyniuk, delegat Michalik). Daniel Waszkiewicz: Ciekawy mecz. Olimpia w tym sezonie udowodniła, że jest w stanie odbierać punkty czołowym zespołom. Tak było w meczu z nami i Vive. Sądzę, że sprawi jeszcze nie jedną niespodziankę. Stawiam na remis.

14.10 (sobota) SPR AMD Chrobry Głogów – AS – BAU Śląsk Wrocław 18.00 (Brenk-Chudzicki)
D.W.: Chrobry jest zdecydowanym faworytem. Bardzo młody zespół Śląska nie będzie w stanie poważnie zagrozić gospodarzom. Typ 1.

MKS Piotrkowianin-Kiper Piotrków Tryb. – SPR BRW Stal Mielec 19.00 (Szynklarz J.M., Wróblewski). D.W.: Atut własnej hali przemawia za Piotrkowianinem. Typ 1.

KS Azoty Puławy – KS Vive Kielce 18.00 (Jaworski-Pisarek) D.W.: Vive będzie się chciało odegrać po niepowodzeniu w Pucharze Zdobywców Pucharów. Typ 2.

15.10 (niedziela)
KS Techtrans Darad Elbląg – MKS MBM Zagłębie Lubin 16.00 (Majka-Wojtyczka). D.W.: Zagłębie bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie. Seria kolejnych zwycięstw powinna zostać podtrzymana. Typ 2.

OKPR Traveland – Społem Olsztyn – MMTS Kwidzyn 19.00 (Baranowski-Lemanowicz). D.W. Z obowiązku stawiam na moją drużynę. Nie znaczy to wcale, że jesteśmy pewni wygranej. Olsztynianie pokazali, że nie tylko u siebie nie zamierzają w łatwy sposób tracić punkty. Typ 2.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest