17 października 2006

Janusz Szymczyk zapowiada 9.kolejkę

Kontynuujemy naszą zabawę związaną z typowaniem wyników ekstraklasy przez trenerów ligowych drużyn. Przed 9.kolejką zmagań pań, wyznaczoną na środę, prawo wypowiedzi otrzymał szkoleniowiec Zgody Bielszowice Janusz Szymczyk. W odpowiednim czasie porównamy typy podawane przez wszystkich trenerów.

Wszystko wskazuje na to, że prowadzące Zagłębie Lubin ? podejmuje MKS PR Finepharm Jelenia Góra – zachowa przodownictwo w tabeli. Zespół Bożeny Karkut po odpadnięciu z Pucharu Zdobywców Pucharów może skoncentrować się na krajowych rozgrywkach.
Władze Ruchu Chorzów nadal nie mogą znaleźć trenera po rezygnacji Wojciecha Nabielskiego. "Osoby, które do nas się zgłaszają żądają wynagrodzenia na poziomie trenera reprezentacji. Inni mają niechlubne epizody w swoich życiorysach" – powiedział wiceprezes śląskiego klubu Zbigniew Cięciała.

Program 9.kolejki ekstraklasy kobiet: 18.10 (środa)
SPR Safo ICom Lublin – KS EB Start Elbląg 18.30 (sędziują Oleksyk-Solecki)
Janusz Szymczyk: Zespół Safo pomału dochodzi do wysokiej dyspozycji. Dodatkowo atut własnego terenu spowoduje, że niespodzianki nie będzie. Typ 1.

MKS Interferie Zagłębie Lubin – MKS PR Finepharm Jelenia Góra 18.30 (Musiał-Szynklarz A.)
J.Sz.: Zdecydowanym faworytem jest Zagłębie. Lider ekstraklasy zapewne niepowodzenie w Baku będzie chciał powetować wygraną nad młodą drużyną z Jeleniej Góry. Rywalki co prawda mają skład uzupełniony o doświadczone zawodniczki, ale przy całej do nich sympatii, wygrają lubinianki. Typ 1

KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin – KS DABLEX AZS AWFiS Gdańsk 17.00 (Brenk-Chudzicki)
J.Sz.: Łącznościowiec jest w stanie pokusić się o zwycięstwo. W meczach u siebie przegrał co prawda z Zagłębiem, ale jest w stanie pokonać każdego. Gdańszczanki łatwo się nie poddadzą. Spodziewam się zaciętego meczu. Typ 1.

KU AZS Politechnika Koszalińska – KS AZS AWF Katowice 18.00 (Kaszubski-Wojdyr)
J.Sz.: To spotkanie drużyn z sąsiedztwa w tabeli. Oba zespoły nie uzbierały dotąd zbyt dużo punktów. Dlatego tak ważny jest to mecz. Własny parkiet zadecyduje o wyniku. Gdyby spotkanie odbywało się w Katowicach, to stawiałbym na śląski zespół. Typ 1.

KS Zgoda Ruda Śląska? Bielszowice – GZKS Sośnica Gliwice 17.00 (Baum-Góralczyk ? delegat Szymanowski)
J.Sz: Z obowiązku opowiadam się za moim zespołem. Nie będzie łatwo. Derby rządzą się swoimi prawami. Mamy małe problemy kadrowe związane z kontuzjami (Kozyra, Nikiel). Mam nadzieję, że wysoka porażka w Piotrkowie Trybunalskim nie wpłynie negatywnie na morale mojej drużyny. Typ 1.

KPR Ruch Chorzów – KS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 18.00 (Dębski-Rodacki)
J.Sz.: Ruch jest jedynym zespołem bez punktów. Na pewno czas najwyższy, aby otworzyć konto. Chorzowianki na pewno nie poddadzą się bez walki, ale Piotrcovia jest za silna, aby ten mecz przegrać. Typ 2.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest