Strona główna | Szkolenia | Summer Camp w Gdańsku

Summer Camp w Gdańsku

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur. 2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkolenia centralnego, które odbędzie się w Gdańsku w terminie 8-17.08.2015 r.

Bednarek         Wiktoria      – UKS PR Ruch Chorzów
Biegańska        Daria          – MKS Brodnica
Bieżuńska         Kinga         – MKS Brodnica
Bodnar             Jagoda       – MKS Brodnica
Breitenbach      Natalia        – KU AZS Politechnika Koszalińska
Brózda             Martyna       – MKS Brodnica
Burnowska       Marta           – MTS Kwidzyn
Chabowska       Sandra        – GUKS Bellator Ryjewo
Chałupka          Milena        – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
Cichostępska    Katarzyna    – UKS Olimpia Nowy Sącz
Czeladzińska    Marlena        – ChKS Łódź
Czerniewicz      Weronika      – LUKS Orlik Reszel
Daud                Frozan          – KS CKS SMS Szczecin
Dębiak             Aleksandra   – UKS Olszynka Dzikowiec
Domska           Weronika       – MKS Zagłębie Lubin
Drochlińska      Helena          – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
Dróżdż             Julia             – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Dubiel              Zuzanna       – KPR Jelenia Góra
Gądek              Zuzanna       – UKS Dwójka Nowy Sącz
Głębicka           Zofia             – SPR Łukovia Łuków
Gryczewska      Kaja             – GUKS Dwójka Łomża
Gryczewska      Michalina       – GUKS Dwójka Łomża
Haric                Gabriela        – LUKS Orlik Reszel
Hipner              Weronika       – MKS Zagłębie Lubin
Jabłońska         Julita             – UKS Varsovia Warszawa
Jakubiak           Martyna        – UKS Drwęca Novar Lubicz
Jankowiak         Urszula         – KSSPR Końskie
Kalecińska        Laura           – LUKS Orlik Reszel
Karwas             Julia             – KU AZS Politechnika Koszalińska
Kasprowiak       Karolina        – MKS MOS Gniezno
Klimaszewska    Marika          – KPR Jelenia Góra
Konieczna         Daria            – MKS MOS Gniezno
Koper               Andżelika       – MTS Kwidzyn
Kostuch            Wiktoria         – MKS PM Tarnów
Kowalska          Kinga             – UKS Drwęca Novar Lubicz
Kowol               Wiktoria         – MUKS Lider Świebodzin
Krakowiak        Natalia            – UKS Olimpia Końskie
Krok                 Olga              – UKS Olimpia Nowy Sącz
Kubiś                Natalia           – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kupc                 Julia              – MTS Kwidzyn
Lewandowska    Olga              – MKS Zagłębie Lubin
Łażewska          Anna             – UKS Czarni Żagań
Łupaczewska     Zuzanna       – MTS Kwidzyn
Markiewicz        Aleksandra     – UKS PR Ruch Chorzów
Marmol             Kinga             – UKS Olimpia Nowy Sącz
Matusik             Sandra           – MTS Żory
Murawiecka       Katarzyna      – GTPR Gdynia
Musialik            Malwina          – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
Napierała          Olga               – UKS Pantery Dopiewo
Nawara             Laura             – SPR Olkusz
Neumann          Kinga              – KU AZS Politechnika Koszalińska
Niedzielska       Anna               – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Nimsz               Dominika         – UKS PR Ruch Chorzów
Nowicka            Aleksandra      – SPR Łukovia Łuków
Ochońska          Aleksandra      – MKS PM Tarnów
Orska               Weronika         – GTPR Gdynia
Panfil                Agata              – KS CKS SMS Szczecin
Pieniak             Weronika          – LUKS Orlik Reszel
Piszczek            Joanna             – UKS Olimpia Nowy Sącz
Popis                 Natalia            – MKS Karczew
Powichrowska    Patrycja          – UKS Olimpia Kolno
Pysznik             Krystyna          – UKS Nowa Karczma
Rachela            Martyna           – MKS MOS Gniezno
Reimann           Zuzanna           – UKS Varsovia Warszawa
Sikora              Marta                – KS CKS SMS Szczecin
Skierska           Nina                  – UKS Varsovia Warszawa
Smodis             Hanna               – UKS PR Ruch Chorzów
Solnica             Wiktoria             – SPR Łukovia Łuków
Stanisławczyk    Kinga                – MKS Zagłębie Lubin
Stencel             Paula                – KU AZS Politechnika Koszalińska
Suszyńska        Adrianna           – MUKS Lider Świebodzin
Trojakowska     Katarzyna          – MTS Kwidzyn
Wielocha           Agnieszka         – UKS Olimpia Nowy Sącz
Wilczewska       Natalia              – UKS Nowa Karczma
Włodarczyk       Honorata           – KS CKS SMS Szczecin
Wójcik              Joanna              – MKS Karczew
Wudyka            Agata                – KS Korab Staszów
Wysocka           Kamila              – TS Siemiatycze
Zegarlicka        Katarzyna          – GTPR Gdynia
Zięba               Katarzyna          – UKS PR Ruch Chorzów

Zawodniczki rezerwowe:
Basta                Nikola               – MKS Zagłębie Lubin
Deplewska        Natalia              – KU AZS Politechnika Koszalińska
Kobyłko            Karolina            – MTS Kwidzyn
Kukotko            Weronika          – KKS Polonia Kępno
Kurowska          Wiktoria           – SPR Łukovia Łuków
Leśniak             Karolina            – UKS Olimpia Nowy Sącz
Leszko              Weronika          – SPR Łukovia Łuków
Nizgorska          Martyna            – MKS Brodnica
Ochońska          Bogna              – MKS PM Tarnów
Piekarz             Klaudia             – MKS Zagłębie Lubin
Sawczuk            Marta               – KU AZS Politechnika Koszalińska
Siemianowska    Martyna           – UKS PR Ruch Chorzów
Tulin                 Aleksandra       – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki

Kadra szkoleniowa:

Bogdańska      Urszula      –   trenerka
Brózda            Katarzyna  –   trenerka
Łącz                Iwona       –    trenerka
Zborowski       Paweł        –    trener
Świętoń           Janusz       –   trener
Łukasik            Maciej       –   trener
Balawejder      Mariusz      –   trener
Majewski         Marcin       –    trener
Kożuch            Jerzy         –   trener
Kupc               Mariusz      –   trener
Wójcik            Andrzej      –    trener

Zbiórka zawodniczek dnia 08.08.2015 (sobota) do godz. 18.00  AWFiS Gdańsk. 80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1.

ZPRP zapewnia transport na trasach:

1.Nowy Sącz – Kraków – Katowice – Łódź – Gdańsk
Kontakt: Maciej Łukasik 692-658-313

2. 8:00 Lubin (Pętla Autobusowa na Norwida) – 11:00 Poznań (McDonald’s; ul. Głogowska 432 – przy A2) – 12:00 Gniezno (McDonald’s; ul. Żwirki i Wigury 32) – 18:00 Gdańsk
Kontakt: – 667-812-233.

3. 8:00 Kielce (al. Krakowska 72) – 9:30 Radom (LukOil i McDonald’s; róg ul.Wernera i ul.Czarnieckiego)– 11:45 Warszawa (Dworzec PKP Warszawa Zachodnia) – 15:45 Olsztyn (Hala Urania; al. Piłsudskiego 44) – 18:00 Gdańsk
Kontakt: Janusz Świętoń 602-828-889.