Strona główna | ZPRP | Prawa wyłączne ZPRP w kontekście ME 2016

Prawa wyłączne ZPRP w kontekście ME 2016

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce pragnie podkreślić i przypomnieć, że jest wyłącznie uprawiony do korzystania i używania logo oraz nazwy "Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 – MEN’S EHF EURO 2016 POLAND” w różnej konfiguracji słownej.

Oprócz ZPRP uprawnionym do korzystania i używania nazwy i oficjalnego logo ME może być jedynie podmiot, który legitymuje się wyraźnym upoważnieniem ze strony ZPRP. Każdego rodzaju wykorzystanie nazwy jak również i logo bez upoważnienia ZPRP jest naruszeniem określonych praw, co grozi podjęciem stosownych kroków prawnych.


eBilet.pl oficjalnym i wyłącznym Partnerem w zakresie wszelkich form dystrybucji biletów na ME 2016.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce pragnie podkreślić i przypomnieć, iż wyłącznym i jedynym oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży/ dystrybucji biletów na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 jest firma eBilet.pl. W związku z tym wszelkie próby zakupu biletów na EHF EURO 2016 za pośrednictwem innych portali, stron internetowych, platform transakcyjnych bądź innych kanałów dystrybucji mogą się wiązać z oszustwami i próbami wyłudzeń.  Związek Piłki Ręcznej w Polsce nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki oraz następstwa wynikające z tego rodzaju sytuacji i działalności niezgodnej z regulaminem sprzedaży biletów firmy eBilet.pl. Podkreśla się również, iż jest to działalność prawnie zabroniona, która grozi podjęciem stosownych kroków prawnych.