Strona główna | Szkolenia | Summer Camp 2015

Summer Camp 2015

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (z roczników 2000-2001) na zgrupowanie szkolenia centralnego "Summer Camp”, które odbędzie się w Gdańsku w terminie 8-17.08.2015 r.

1.    Bareja            Katarzyna    – SPR Łukovia Łuków
2.    Bednarek       Wiktoria        – UKS PR Ruch Chorzów
3.    Biegańska      Daria            – MKS Brodnica
4.    Bieżuńska      Kinga            – MKS Brodnica
5.    Breitenbach   Natalia         – KU AZS Politechnika Koszalińska
6.    Burnowska     Marta           – MTS Kwidzyn
7.    Chabowska    Sandra        – GUKS Bellator Ryjewo
8.    Chałupka        Milena          – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
9.    Cichostępska  Katarzyna    – UKS Olimpia Nowy Sącz
10.  Czeladzińska  Marlena        – ChKS Łódź
11.  Czerniewicz    Weronika    – LUKS Orlik Reszel
12.  Dębiak            Aleksandra   – UKS Olszynka Dzikowiec
13.  Domska          Weronika    – MKS Zagłębie Lubin
14.  Drochlińska     Helena        – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
15.  Dróżdż            Julia             – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
16.  Dubiel             Zuzanna      – KPR Jelenia Góra
17.  Dymna            Kamila        – GUKS Bellator Ryjewo
18.  Filończuk         Natalia        – KPR Jelenia Góra
19.  Gądek             Zuzanna      – UKS Dwójka Nowy Sącz
20.  Głębicka          Zofia            – SPR Łukovia Łuków
21.  Gryczewska    Kaja             – GUKS Dwójka Łomża
22.  Gryczewska    Michalina       – GUKS Dwójka Łomża
23.  Haric               Gabriela        – LUKS Orlik Reszel
24.  Hipner            Weronika       – MKS Zagłębie Lubin
25.  Jabłońska       Julita             – UKS Varsovia Warszawa
26.  Jakubiak         Martyna        – UKS Drwęca Novar Lubicz
27.  Jobda              Julia             – MKS Karczew
28.  Kalecińska       Laura           – LUKS Orlik Reszel
29.  Karwas           Julia              – KU AZS Politechnika Koszalińska
30.  Kasprowiak     Karolina        – MKS MOS Gniezno
31.  Klimaszewska  Marika          – KPR Jelenia Góra
32.  Konieczna        Daria            – MKS MOS Gniezno
33.  Koper              Andżelika      – MTS Kwidzyn
34.  Kostuch           Wiktoria        – MKS PM Tarnów
35.  Kowalska        Kinga             – UKS Drwęca Novar Lubicz
36.  Kowol              Wiktoria        – MUKS Lider Świebodzin
37.  Krakowiak       Natalia           – UKS Olimpia Końskie
38.  Krok                Olga               – UKS Olimpia Nowy Sącz
39.  Kubiś               Natalia           – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
40.  Kupc                 Julia              – MTS Kwidzyn
41.  Lewandowska  Olga             – MKS Zagłębie Lubin
42.  Łażewska        Anna             – UKS Czarni Żagań
43.  Łupaczewska   Zuzanna        – MTS Kwidzyn
44.  Markiewicz       Aleksandra    – UKS PR Ruch Chorzów
45.  Marmol             Kinga             – UKS Olimpia Nowy Sącz
46.  Matusik            Sandra           – MTS Żory
47.  Murawiecka      Katarzyna      – GTPR Gdynia
48.  Musialik            Malwina         – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
49.  Nawara             Laura            – SPR Olkusz
50.  Neumann          Kinga            – KU AZS Politechnika Koszalińska
51.  Niedzielska       Anna              – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
52.  Nimsz                Dominika        – UKS PR Ruch Chorzów
53.  Nowicka            Aleksandra    – SPR Łukovia Łuków
54.  Ochońska         Aleksandra      – MKS PM Tarnów
55.  Olek                 Aleksandra     – UKS Dwójka Lublin
56.  Orska               Weronika        – GTPR Gdynia
57.  Panfil                Agata              – KS CKS SMS Szczecin
58.  Pieniak             Weronika        – LUKS Orlik Reszel
59.  Piszczek           Joanna            – UKS Olimpia Nowy Sącz
60.  Popis                Natalia             –  MKS Karczew
61.  Powichrowska  Patrycja           – UKS Olimpia Kolno
62.  Pysznik            Krystyna           – UKS Nowa Karczma
63.  Rachela            Martyna            – MKS MOS Gniezno
64.  Reimann           Zuzanna          – UKS Varsovia Warszawa
65.  Skierska           Nina                  – UKS Varsovia Warszawa
66.  Smodis             Hanna              – UKS PR Ruch Chorzów
67.  Solnica             Wiktoria            –  SPR Łukovia Łuków
68.  Stachiewicz      Joanna              – UKS Varsovia Warszawa
69.  Stanisławczyk   Kinga                – MKS Zagłębie Lubin
70.  Stencel             Paula                 – KU AZS Politechnika Koszalińska
71.  Surniak             Anna                 – KU AZS Politechnika Koszalińska
72.  Suszyńska        Adrianna           – MUKS Lider Świebodzin
73.  Trojakowska     Katarzyna         – MTS Kwidzyn
74.  Wilczewska       Natalia              – UKS Nowa Karczma
75.  Wójcik               Joanna               – MKS Karczew
76.  Wudyka             Agata                – KS Korab Staszów
77.  Wysocka            Kamila              – TS Siemiatycze
78.  Zagrajek            Julia                 – MKS Karczew
79.  Zegarlicka         Katarzyna         – GTPR Gdynia
80.  Zięba                Katarzyna         – UKS PR Ruch Chorzów
81.  Zima                 Barbara              – KS Zgoda Ruda Śląska

Zawodniczki rezerwowe:
1.    Basta               Nikola            – MKS Zagłębie Lubin
2.    Bodnar             Jagoda        – MKS Brodnica
3.    Deplewska       Natalia       – KU AZS Politechnika Koszalińska
4.    Kobyłko            Karolina       – MTS Kwidzyn
5.    Kukotko           Weronika    – KKS Polonia Kępno
6.    Kurowska        Wiktoria        – SPR Łukovia Łuków
7.    Leśniak            Karolina       – UKS Olimpia Nowy Sącz
8.    Leszko             Weronika      – SPR Łukovia Łuków
9.    Nizgorska         Martyna        – MKS Brodnica
10.  Ochońska         Bogna         – MKS PM Tarnów
11.  Piekarz             Klaudia        – MKS Zagłębie Lubin
12.  Reimann           Zuzanna        – UKS Varsovia Warszawa
13.  Sawczuk           Marta        – KU AZS Politechnika Koszalińska
14.  Siemianowska  Martyna        – UKS PR Ruch Chorzów
15.  Starczyk            Magdalena    – KPR Jelenia Góra
16.  Tulin                  Aleksandra    – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki

Kadra szkoleniowa:

Bogdańska    Urszula      –    trenerka
Brózda        Katarzyna    –     trenerka
Samadova    Dilarbo       –     trenerka
Zygmunt    Lucyna          –    trenerka
Balawejder    Mariusz     –     trener
Majewski    Marcin          –    trener
Kożuch        Jerzy           –    trener
Kupc         Mariusz          –     trener
Szczurtek    Paweł          –     trener

I.  Zbiórka zawodniczek dnia 08.08.2015 (sobota) do godz. 18.00  AWFiS Gdańsk. 80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1.

II.    ZPRP zapewnia transport na trasach:
1.    Nowy Sącz – Kraków – Katowice – Łódź – Gdańsk
2.    Lubin – Poznań – Kwidzyn – Gdańsk
3.    Kielce – Radom – Warszawa – Olsztyn – Gdańsk.