Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener główny, Dariusz Tomaszewski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

29.07-03.08.2015  –  Warszawa              – konsultacja szkoleniowa
30.07.2015           –  Warszawa, COMS    – okresowe badania lekarskie
04-06.08.2015      –   Szczyrk, COS         – konsultacja szkoleniowa
07-09.08.2015      –   Chorzów                – Turniej Nadziei Olimpijskich

1.    Skrzypczyk    Dawid    – KS Gwardia Opole             – SMS Gdańsk
2.    Bartosik    Marek    – MKS Zagłębie Lubin                – SMS Gdańsk
3.    Jarosiewicz    Piotr    – UKPR Agrykola Warszawa     – SMS Gdańsk
4.    Milewski    Michał    – UKS Iskra Bydgoszcz              – SMS Gdańsk
5.    Mauer    Patryk    – UKS Dziewiątka Legnica            – SMS Gdańsk
6.    Komarzewski    Krzysztof  – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
7.    Chełmiński    Adrian    – UKS Nike Ciechanów            – SMS Gdańsk
8.    Zarzycki    Maciej    – KS Unia Lublin                         – SMS Gdańsk
9.    Sobczyk    Marek    – SKS Kusy Kraków                    – SMS Gdańsk
10.  Kołtunowicz    Piotr    – KS Start Konin                    – SMS Gdańsk
11.  Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS Gdańsk
12.  Lejza    Bartosz    – SKF Wisła Płock
13.  Olkowski    Aleksander    – SKF Wisła Płock
14.  Wołowiec    Krystian    – SKF Wisła Płock
15.  Antosik    Kacper    – ChKS Łódź
16.  Hajnos    Wojciech    – SPR Wybrzeże Gdańsk
17.  Bulski    Jakub    – KS Vive Tauron Kielce
18.  Makowski    Tomasz    – UKPR Agrykola Warszawa
19.  Dudkowski    Paweł    – WKS Śląsk Wrocław
20.  Guziewicz    Alan    – MTS Kwidzyn
21.  Przybysz    Adrian    – KS Gwardia Opole

Zawodnicy  rezerwowi:
Pyrka    Kacper    – UKS Bursa Puławy                         – SMS Gdańsk
Lazarowicz    Kacper    – MKS PM Tarnów                     – SMS Gdańsk
Pawelec    Damian    – MKS Truso Elbląg                      – SMS Gdańsk
Beczek    Andrzej    – MKS Zryw Chorzów                     – SMS Gdańsk
Koselski    Konrad    – MKS Zagłębie Lubin                    – SMS Gdańsk
Gądek    Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk               – SMS Gdańsk
Marcinkowski    Patryk    – MKS Nielba Wągrowiec         – SMS Gdańsk
Jankowski    Gustaw    – GKS Cartusia Kartuzy              – SMS Gdańsk
Rogalski    Michał    – KS Unia Lublin                             – SMS Gdańsk
Foterek    Mateusz    – UKS Sparta Ostrów Wielkopolski
Krysiak    Dawid    – Gaz System Pogoń Szczecin
Fedeńczuk    Dawid    – KS CKS SMS Szczecin
Światłowski    Szymon    – UKS Czwórka Libiąż
Falasa    Damian    – KS Vive Tauron Kielce
Gregułowski    Patryk    – MSPR Siódemka Legnica
   
Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
Skórski    Michał    – trener asystent
Błaszkiewicz    Tomasz    – trener asystent
Mysera    Krzysztof    – fizjoterapeuta
Adamczyk    Szymon    – statystyk

Zbiórka zawodników dnia 29.07.2015 (środa) do godz. 18.00 Dom Studencki Żeński, AWF Warszawa, 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34.