Strona główna | Piłka Plażowa | Petra Płock czwarta, ale już w złocie!

Petra Płock czwarta, ale już w złocie!

 

Czwarty turniej Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej – PGNiG Polish Beach Handball Tour 2015 odbył się w Gdańsku. W rywalizacji kobiet triumfowała ekipa Reflex AZS AWF Poznań, a wśród mężczyzn najlepsi okazali się Hiszpanie z Club Balonmano Playa Barbate. Dopiero czwartą lokatę zajęli gracze BHT Auto Forum Petra Płock, ale wystarczyło to im do zapewnienia sobie 1. miejsca w całej klasyfikacji MP! Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym turnieju.

/Fot. P.Jakubowski

W najbliższy weekend, również przy molo w Gdańsku Brzeźnie, rozegrany zostanie kończący cykl turniej finałowy. Po którym nastąpi dekoracja wszystkich medalistów MP.

Wśród pań szanse na końcowy triumf wciąż zachowują trzy drużyny – z Piotrkowa Trybunalskiego, Poznania oraz Chorzowa. Wśród panów losy złotego medalu zostały rozstrzygnięte, ale o drugi stopień podium zażarcie walczą ekipy z Inowrocławia oraz Gdańska. Wszystko wyjasni się już w najbliższą niedzielę!

Sezon piłki ręcznej plażowej zakończy turniej o Puchar Polski Mazury Cup 2015, który w dniach 25-26 lipca odbędzie się w Starych Jabłonkach.

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU MP W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ W GDAŃSKU wraz z KLASYFIKACJĄ PUNKTOWĄ CAŁEGO CYKLU PO 4 z 5 IMPREZ [plik PDF]