Strona główna | ZPRP | Umowa między Grupą Hotelową Orbis a ZPRP

Umowa między Grupą Hotelową Orbis a ZPRP

 

Na 200 dni do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce uroczyście podpisana została umowa o współpracy pomiędzy ZPRP a Grupą Hotelową Orbis.

– Grupa Hotelowa Orbis jest liderem rynku hotelowego w Polsce i Europie Wschodniej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż podczas EURO 2016 w hotelach tej znanej na całym świecie sieci będą zakwaterowane wszystkie drużyny, goście oraz media – powiedział Prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki.

Grupa Hotelowa Orbis to sieć hoteli, która oferuje niemal 19 tysięcy pokoi w ponad 100 hotelach w Polsce oraz Europie Wschodniej.

– EHF EURO 2016 to nie tylko świetna promocja piłki ręcznej w Polsce, ale także promocja Polski oraz Miast Gospodarzy na arenie międzynarodowej. Bycie partnerem tak dużej imprezy sportowej to dla nas wyróżnienie, ale i potwierdzenie jakości i standardów naszych hoteli, gdyż bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług to kwestie kluczowe z punktu widzenia pozytywnych wrażeń wszystkich uczestników takich turniejów – powiedział Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbis S.A.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia 2016 roku w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Gdańsku oraz we Wrocławiu. Obecnie trwa sprzedaż biletów na fazę finałową w Krakowie oraz na wszystkie mecze w Katowicach, Gdańsku oraz Wrocławiu.