Strona główna | Klub zasłużonego reprezentanta | Stowarzyszenie spotkało się w Krakowie

Stowarzyszenie spotkało się w Krakowie

 

Czerwcowy towarzyski mecz mężczyzn Polska – Dania był okazją do zebrania III Zjazdu Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski. W Krakowie spotkało się 55 członków wraz z prezesem Stowarzyszenia prof. Januszem Czerwińskim.


Członkowie Stowarzyszenia w Tauron Arenie Kraków / Fot. J Gucma

W trakcie zebrania wręczono certyfikaty i znaczki nowo przyjętym reprezentantom. Grupę poszerzono o członków wspierających w osobach władz Związku: I Wiceprezesa Henryka Szczepańskiego, Wiceprezesa ds. marketingu Bogdana Sojkina i Dyrektora Sportowego Jerzego Eliasza.

Prof. Czerwiński podkreślił bardzo dobrą oprawę ceremonii losowania grup EHF Euro 2016. Mówił o konieczności zacieśnianiu współpracy z mediami a także o przygotowaniu pozycji wydawniczej, w której byłyby opublikowane wspomnienia o występach w reprezentacji Polski. Uczestnicy wsparli pomysł swojego prezesa, aby doprowadzić do spotkania z aktualnymi reprezentantami Polski. Członkowie Stowarzyszenia poparli inicjatywy ściślejszej współpracy z okręgami celem popularyzacji piłki ręcznej. W przyszłym roku odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia.