Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener Rafał Kuptel powołuje niżej wymienionych zawodników kadry
narodowej juniorów (ur.1996 r. i mł.) 
na następujący cykl akcji
szkoleniowych:

05.07-09.07.2015    – Warszawa        – konsultacja szkoleniowa
09.07-13.07.2015    – Niemcy        – turniej międzypaństwowy


/ Fot. N. Barczyk Pressfocus
   
1.     Bekisz Miłosz            – TS ZEW Świebodzin            – SMS
2.     Kowalczyk Bartosz   – MOKS Słoneczny Stok Białystok        – SMS
3.     Moryto Arkadiusz     – SKS Kusy Kraków                – SMS
4.     Skrzyniarz Jakub      – MKS Zagłębie Lubin            – SMS
5.     Sićko Szymon            – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
6.     Orzechowski Michał   – SPR Wybrzeże Gdańsk       – SMS
7.     Salacz Paweł             – MKS Olimp Grodków            – SMS
8.     Mauer Patryk            – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS
9.     Jarosiewicz Piotr       – UKPR Agrykola Warszawa   – SMS
10.   Bis Bartłomiej           – KS Vive Kielce
11.   Skiba Bartosz             – MSPR Siódemka Miedź Legnica
12.   Foluszny Patryk          – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
13.   Kaźmierczak Mateusz – CHKS Łódź
14.   Biernacki Patryk          – CHKS Łódź
15.   Netz Kamil                 – MKS Brodnica
16.   Cichocki Karol             – MKS Brodnica
17.   Grabowski Michał       – KS Vive Kielce
18.   Moryń Jakub              – SPR Wisła Płock
19.   Zając Damian             – PE Gwardia Opole
20.   Niedziółka Oskar       – SPR Wybrzeże Gdańsk
21.   Majdziński Maciej      – HSV Hamburg (GER)
22.   Judycki Maciej           – ASTV Stockelsdorf von 1984 e.V. (GER)

Rezerwa:
•    Kawka Wiktor        – MKS Padwa Zamość         – SMS
•    Skuciński Hubert    – SPR Stal Mielec                – SMS
•    Brukwicki  Borys     – Iskra Bydgoszcz              – SMS
•    Skwierawski Michał – KS Sokół Kościerzyna      – SMS
•    Wiśniewski Tomasz  – SPR Wisła Płock
•    Janikowski Kelian    – MTS Kwidzyn
•    Gobber Michał         – SPR Pogoń Szczecin

Kadra szkoleniowa:
      Kuptel    Rafał    – trener główny
      Pilch     Marcin    – trener współpracujący
      Bernacki    Rafał    – trener współpracujący       
      Migdał    Kamil    – trener współpracujący
      Kot    Tomasz    – fizjoterapeuta
      Karwacki    Jacek    – statystyk
     
I.  Zbiórka zawodników: dnia 05.07.2015 (niedziela) do godz. 14:30 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34.