Strona główna | ZPRP | Euro2016: kup bilet

Euro2016: kup bilet

 

W poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią bilety na wszystkie mecze w Katowicach, Gdańsku oraz we Wrocławiu Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku – informuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Dostępne będą wejściówki na mecze fazy wstępnej w Ergo Arenie, Hali Stulecia oraz Spodku a także na spotkania fazy głównej oraz o miejsca 5-8, które odbędą się we Wrocławiu. Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania wszystkich spotkań rozgrywanych tego samego dnia w danej hali. Zostały podzielone na pięć kategorii cenowych i będzie można je nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Kontakt pod nr telefonu (22) 122 80 10 lub drogą e-mailową pod adresem ehfeuro2016@ebilet.pl (https://pilkareczna.ebilet.pl/pilkareczna.php).

ZOBACZ SZCZEGÓŁY [pdf]

Każda osoba może kupić max. 6 sztuk na dzień meczowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem kibica EURO 2016, w którym można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących biletów. 

PRZEWODNIK KIBICA EHF EURO 2016 [plik PDF]