Strona główna | ZPRP | Z Serbią na początek po raz 3 z rzędu!

Z Serbią na początek po raz 3 z rzędu!

 

W swoim pierwszym meczu w ramach przyszłorocznych Mistrzostw Europy reprezentacja Polski zmierzy się z Serbią. Następnie Biało-czerwoni podejmą Macedonię, a rywalizację grupową zakończą spotkaniem z obrońcą tytułu, Francją. Co ciekawe będą to trzecie z rzędu ME, po turniejach w Serbii oraz Danii, które Polacy rozpoczną od starcia właśnie z Serbami.

Grupy przyszłorocznego EURO 2016 rozlosowane zostały w piątek w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Polacy trafili do trudnej grupy, w której znaleźli się aktualni mistrzowie świata i Europy oraz mistrzowie olimpijscy, Francuzi.

Z ekipą Trójkolorowych Reprezentacja Polski zmierzy się w swoim ostatnim meczu wstępnej fazy turnieju (19 stycznia). Turniej Polacy rozpoczną od spotkania z Serbami, 15 stycznia. Dwa dni później ich rywalami będą Macedończycy.

Nasi reprezentanci wszystkie mecze podczas mistrzostw rozgrywać będą w Tauron Arena Kraków. Godziny poszczególnych spotkań ustalone zostaną w najbliższych dniach, wiadomo jednak, że mecze naszej reprezentacji będą wieczornymi spotkaniami.

Harmonogram gier grupy A ME 2016: 

15.01.2016 Kraków , piątek

Francja – Macedonia

Polska – Serbia 

17.01.2016 Kraków, niedziela

Serbia – Francja

Macedonia – Polska

19.01.2016 Kraków, wtorek

Macedonia – Serbia

Francja – Polska