Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener główny, Rafał Kuptel  powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1996 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

10.06-14.06.2015    – COS Giżycko    – konsultacja szkoleniowa
15.06-17.06.2015    – COS Giżycko    – mecze międzypaństwowe POL-LTU


/Fot. N. Barczyk Pressfocus
   
1.     Bekisz        Miłosz      – TS ZEW Świebodzin             – SMS
2.     Kowalczyk    Bartosz  – MOKS Słoneczny Stok Białystok – SMS
3.     Majdziński    Maciej    – MTS Kwidzyn                      – SMS
4.     Moryto    Arkadiusz    – SKS Kusy Kraków               – SMS
5.     Skrzyniarz    Jakub    – MKS Zagłębie Lubin             – SMS
6.     Sićko        Szymon     – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka  – SMS
7.     Orzechowski    Michał  – SPR Wybrzeże Gdańsk        – SMS
8.     Salacz        Paweł       – MKS Olimp Grodków            – SMS
9.     Bis        Bartłomiej      – KS Vive Kielce
10.     Skiba        Bartosz     – MSPR Siódemka Miedź Legnica
11.     Foluszny        Patryk  – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
12.     Mastalerz    Patryk      – KSSPR Końskie
13.     Kaźmierczak   Mateusz – CHKS Łódź
14.     Biernacki        Patryk   – CHKS Łódź
15.     Netz    Kamil               – MKS Brodnica
16.     Cichocki        Karol      – MKS Brodnica
17.     Gobber        Michał      – SPR Pogoń Szczecin
18.     Skibiński        Maciej    – SPR Wisła Płock
19.     Moryń    Jakub             – SPR Wisła Płock
20.     Zając    Damian           – PE Gwardia Opole
21.     Niedziółka    Oskar       – SPR Wybrzeże Gdańsk
22.     Judycki    Maciej          – ASTV Stockelsdorf von 1984 e.V. (GER)

Rezerwa:
•    Kawka    Wiktor          – MKS Padwa Zamość      – SMS
•    Skuciński    Hubert      – SPR Stal Mielec             – SMS
•    Brukwicki    Borys      – Iskra Bydgoszcz             – SMS
•    Skwierawski    Michał  – KS Sokół Kościerzyna    – SMS
•    Wiśniewski    Tomasz  – SPR Wisła Płock
•    Janikowski    Kelian    – MTS Kwidzyn
•    Grabowski    Michał    – KS Vive Kielce

Kadra szkoleniowa:
        Kuptel    Rafał    – trener główny
        Pilch     Marcin    – trener współpracujący
        Bernacki    Rafał    – trener współpracujący       
        Migdał    Kamil    – trener współpracujący
        Kot    Tomasz    – fizjoterapeuta
        Karwacki    Jacek    – statystyk
     
I.  Zbiórka zawodników: dnia 10.06.2015 (niedziela) do godz. 14:30 w COS Giżycko;
ul. Moniuszki 22; 11-500 Giżycko.
II.    Zawodnicy winni zabrać ze sobą :
–   legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
–   książeczkę zdrowia sportowca
–   sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie 
–   notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym   
–   posiadany sprzęt reprezentacyjny                                                       
III.    Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu (pociąg TLK II kl. lub pociąg EIC II kl. za zwrotem biletu i miejscówki.)
IV.    Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 03.06.2015 r. (również zawodnicy rezerwowi, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).