Strona główna | ZPRP | Euro 2016 – bilety na fazę finałową

Euro 2016 – bilety na fazę finałową

 

W poniedziałek, 1 czerwca o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią bilety na mecze fazy finałowej ME piłkarzy ręcznych, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Dostępne będą wejściówki na dzień finałowy (31.01.2016) oraz półfinałowy (29.01.2016) w Tauron Arenie Kraków.

Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania obu spotkań rozgrywanych tego samego dnia. Zostały podzielone na sześć kategorii cenowych, najtańsze na ostatni dzień mistrzostw (finał i mecz o 3 miejsce) kosztują 99 złotych i będzie można je nabyć za pośrednictwem portalu ebilet.pl, który jest Oficjalnym Partnerem Biletowym EURO 2016. Każda osoba może kupić max. 6 sztuk na dzień meczowy.

Również w poniedziałek do sprzedaży trafi druga transza wejściówek na mecze fazy wstępnej oraz głównej w Tauron Arenie Krakowie, w której grać będzie Reprezentacja Polski. Najtańsze na dzień meczowy (2 spotkania) kosztują 39 złotych. W pierwszym etapie Polacy swoje mecze rozegrają w dniach 15, 17 i 19 stycznia w Krakowie. Rywali naszej drużyny poznamy podczas losowania, które odbędzie się 19 czerwca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Drużyny zostaną podzielone na 4 grupy, do dalszej fazy rywalizacji zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły z każdej.

W przypadku awansu Reprezentacja Polski będzie grała również w Krakowie. Ceny na tym etapie będą kształtować się od 59 do 279 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem Kibica EURO 2016, który jest dostępny na stronie www.zprp.pl.

Wszystkie pozostałe bilety na EURO 2016 w tym na mecze w Katowicach, Gdańsku oraz we Wrocławiu a także pakiety VIP/Hospitality trafią do sprzedaży 22 czerwca po losowaniu grup.

CENNIK BILETÓW [pdf]