Strona główna | ZPRP | Polska-Dania: Rusza sprzedaż biletów

Polska-Dania: Rusza sprzedaż biletów

 

Już jutro, w czwartek 21 maja, do sprzedaży trafią bilety na towarzyski mecz piłkarzy ręcznych Polska-Dania, który odbędzie się w sobotę 20 czerwca o godz. 20:00 w krakowskiej Tauron Arenie.  Duńczycy to aktualni wicemistrzowie Starego Kontynentu, którzy zapewnili już sobie awans na styczniowe Mistrzostwa Europy w Polsce.

Bilety trafią do sprzedaży jutro o godz. 10:00. Zostały podzielone na 5 kategorii cenowych, najtańsze można nabyć za 39 zł. Sprzedaż będzie prowadzona za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.

Mecz z Danią będzie ostatnią przed EHF EURO 2016 okazją dla kibiców, aby w Krakowie zobaczyć brązowych medalistów mistrzostw świata z Kataru. Obrotowy Reprezentacji Polski Bartosz Jurecki liczy, że hala będzie wypełniona po brzegi – Gra w Polsce to fantastyczne przeżycie dla nas. Kibice dopisują, jest świetna atmosfera, tutaj dodatkowej motywacji nie potrzeba. Jestem przekonany, że w czerwcu podczas meczu z Duńczykami trybuny będą pełne. Kibice z pewnością nas nie zawiodą. Chcielibyśmy poczuć przedsmak tego, co się będzie działo podczas ME.

Spotkania Polski i Danii to historia światowego szczypiorniaka, żeby przypomnieć tylko pamiętne mecze, które zapewniały naszej narodowej drużynie medale mistrzostw świata: zwycięstwo 23.22 w meczu o brąz w 1982 roku, wygrany 36:33 po dwóch dogrywkach półfinał w 2007 oraz zwycięskie spotkanie o brąz 31:23 w 2009 roku.

Dla kibiców przygotowana została również specjalna pula 300 biletów (30 zł/szt) na ceremonię losowania grup finałowych EHF EURO 2016, która odbędzie się 19 czerwca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Ceny biletów na mecz Polska-Dania:
Kat.I – 149 zł
Kat.II – 109 zł
Kat.III – 89 zł
Kat.IV – 59 zł
Kat.V – 39 zł

Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem – 59 zł.