Strona główna | ZPRP | Magazyn Polska 2016

Magazyn Polska 2016

 

Dziś o godz. 20:00 zapraszamy do Polsat Sport News na kolejne wydanie magazynu „Polska 2016”. Mistrz Polski kobiet i walka o mistrzostwo u panów – to będą przewodnie tematy programu. Gośćmi Szymona Rojka w studiu będą bramkarz Krzysztof Szczecina z Pogoni Szczecin, obrotowy Azotów Puławy Paweł Grzelak, a także przedstawiciele mistrza Polski Selgrosu Lublin, bramkarka Weronika Gawlik oraz prezes klubu Michał Jastrzębski.

– Wydarzeniem minionego tygodnia jest kolejny tytuł mistrzyń Polski dla MKS Selgros Lublin. By wyjaśnić fenomen zespołu osiemnastokrotnych mistrzyń Polski wybraliśmy się z kamerą do Lublina. Zostając przy piłce ręcznej kobiet przyjrzymy się powołaniom Kima Rasmussena na mecze z Ukrainą o awans do MŚ. Połączymy się również z jedną z liderek naszej kadry Kingą Byzdrą, która w niedzielę triumfowała w Lidze Mistrzyń – mówi Szymon Rojek.

Rywalizacja panów to oczywiście kolejna odsłona „Świętej Wojny”. O szansach Vive i Wisły w wielkim finale dziennikarze Polsatu porozmawiają z zawodnikami klubów, które odpadły z hegemonami polskiej PGNiG Superligi w półfinałach. Z Krzysztofem Szczeciną z Pogoni i Pawłem Grzelakiem z Azotów zastanowimy się też, który z nich ma większe szanse, by cieszyć się z brązowego medalu.

Magazyn Polska 2016 w czwartek o 20:00 w Polsat Sport News. Zapraszamy do zadawania pytań gościom w studiu!