Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa seniorek

Kadra narodowa seniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

25-31.05.2015    – Elbląg        – konsultacja szkoleniowa
30.05.2015         – Elbląg        – mecz międzypaństwowy (POL – ISL)
01-04.06.2015    – Cetniewo, COS    – konsultacja szkoleniowa
05-06.06.2015    – Ukraina        – 1. mecz play off do MŚ 2015 (UKR – POL)
07-13.06.2015    – Szczecin        – zgrupowanie szkoleniowe
14.06.2015         – Szczecin        – 2. mecz play off do MŚ 2015 (POL – UKR)

1.    Kulwińska      Patrycja      – GTPR Gdynia
2.    Niedźwiedź     Iwona        – GTPR Gdynia
3.    Janiszewska   Katarzyna    – GTPR Gdynia
4.    Zych              Aleksandra  – GTPR Gdynia
5.    Łabuda           Aneta        – GTPR Gdynia
6.    Kobylińska      Monika        – GTPR Gdynia
7.    Stachowska    Monika        – SPR Pogoń Szczecin
8.    Cebula           Agata        – SPR Pogoń Szczecin
9.    Stasiak           Małgorzata   – SPR Pogoń Szczecin
10.    Drabik          Joanna        – MKS Lublin
11.    Kocela          Agnieszka    – MKS Lublin
12.    Maliczkiewicz  Monika        – MKS Zagłębie Lubin
13.    Jochymek      Agnieszka    – MKS Zagłębie Lubin
14.    Grzyb            Kinga          – EKS Start Elbląg
15.    Kołodziejska  Katarzyna    – EKS Start Elbląg
16.    Sądej            Hanna         – EKS Start Elbląg
17.    Prudzienica    Izabela        – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
18.    Siódmiak       Karolina       – AZS OŚ Gdańsk
19.    Kudłacz         Karolina       – HC Lipsk (Niemcy)
20.    Wysokińska   Anna            – SG BBM Bietigheim (Niemcy)
21.    Pielesz          Klaudia         – SG BBM Bietigheim (Niemcy)
22.    Byzdra          Kinga           – ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
23.    Zalewska      Karolina         – Issy Paris Handball (Francja)
   
Kadra szkoleniowa
    Rasmussen    Kim        – trener główny
    Parecki    Antoni        – trener asystent
    Nabożna    Iwona        – trenerka asystentka
    Hanslik    Mateusz        – lekarz
    Wowra    Grzegorz        – fizjoterapeuta
    Demko    Krzysztof        – fizjoterapeuta
    Adamska    Paulina        – statystyk

I.    Zbiórka zawodniczek w dniu 25.05.2015 (poniedziałek) do godz. 14.00, Hotel Młyn, Elbląg ul. Kościuszki 132.