Strona główna | ZPRP | Ogromne zainteresowanie biletami na Euro

Ogromne zainteresowanie biletami na Euro

 

Wczoraj do sprzedaży trafiły bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia 2016 roku. Dostępne były wejściówki na mecze w fazie wstępnej i głównej w Tauron Arenie Kraków, w której grać będzie reprezentacja Polski.

 

Zainteresowanie było ogromne, podobnie jak to było w przypadku przedsprzedaży prowadzonej dla mieszkańców miast, która odbyła się w miniony weekend. W ciągu zaledwie kilku godzin rozeszła się cała uruchomiona pierwsza pula przygotowana dla polskich kibiców. To pokazuje jak dużą popularnością cieszą się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. W związku z licznymi zapytaniami o bilety uprzejmie informujemy, iż pracujemy obecnie nad uruchomieniem dodatkowych miejsc dla polskich kibiców. Ewentualna druga transza trafi do sprzedaży 22 czerwca.


/ Fot. N. Barczyk Pressfocus


Ponadto chcielibyśmy poinformować, iż pod koniec maja ruszy sprzedaż na fazę finałową w Krakowie – półfinały i dzień finałowy (mecz o 3 miejsce oraz finał). Następna transza uruchomiona zostanie 22 czerwca (po losowaniu grup finałowych) i będą to m.in. bilety na fazę wstępną i główną w Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu, pakiety VIP/Hospitality oraz pula przeznaczona dla kibiców drużyn grających w ME (10% z całkowitej puli biletów jest przeznaczona dla każdej federacji, której zespół gra danego dnia). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszej strony www.zprp.pl.

 

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się natomiast dystrybucja wejściówek na mecz Polska-Dania, który odbędzie się 20 czerwca w Krakowie. Będzie to ostatnia szansa, aby przed mistrzostwami Europy zobaczyć pod Wawelem Reprezentację Polski. Obrotowy Bartosz Jurecki liczy, że w ostatnim przed EURO 2016 meczu reprezentacji w Krakowie hala będzie wypełniona po brzegi – Jestem przekonany, że w czerwcu podczas meczu z Duńczykami trybuny będą pełne. Kibice z pewnością nas nie zawiodą. Chcielibyśmy poczuć przedsmak tego co się będzie działo podczas ME.

 

Dla kibiców przygotowana zostanie na ten mecz specjalna pula biletów, która da im możliwość wzięcia udziału w ceremonii losowania grup – 19 czerwca w Krakowie. Szczegóły akcji oraz ceny biletów podane zostaną w przyszłym tygodniu.