Strona główna | ZPRP | Spodek czeka na brązowych medalistów MŚ

Spodek czeka na brązowych medalistów MŚ

 

Turniejem w Krakowie oraz Katowicach brązowi medaliści MŚ rozpoczęli przygotowania do styczniowego EHF Euro 2016. W pierwszych dwóch dniach rywalizacja toczyła się w krakowskiej Tauron Arenie natomiast w trzecim, finałowym drużyny przenoszą się do katowickiego Spodka.

 

Spodek już gotowy na przyjęcie reprezentantów Polski i ich rywali /Fot. JKM

Reprezentacja Polski, po dwóch wygranych, na zakończenie imprezy zagra z Brazylią a stawką meczu będzie zwycięstwo w turnieju. Zespół z Ameryki Południowej również dwukrotnie zwyciężał w Krakowie, a w styczniu z dobrej strony zaprezentował się podczas mistrzostw świata w Katarze, w których awansował do 1/8 finału.

Spotkanie z Brazylią będzie jedyną szansą, aby w tym roku w Spodku zobaczyć trzecią drużynę świata. Bilety są dostępne na stronie www.eBilet.pl oraz w kasach hali w godzinach 12.00-20.00.

Trwa również dedykowana sprzedaż biletów dla mieszkańców Miast-Gospodarzy na fazę wstępną przyszłorocznych mistrzostw Europy. W Katowicach do nabycia jest 1500 sztuk w cenie od 29 do 99 zł. Można je kupić przedstawiając dowód tożsamości lub deklarację PIT. Każda osoba może nabyć maksymalnie 6 sztuk.

Jutro do sprzedaży trafią natomiast bilety na mecze fazy wstępnej i głównej w Tauron Arenie Kraków, w której grać będzie Reprezentacja Polski. Więcej informacji na www.zprp.pl oraz www.ebilet.pl.