Strona główna | ZPRP | Węgrzy zameldowali się na Euro 2016

Węgrzy zameldowali się na Euro 2016

 

Węgry to pierwsza drużyna, która udanie przeszła kwalifikacje i zapewniła sobie awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Trenerem Madziarów jest dobrze znany polskim kibicom, szkoleniowiec zespołu Vive Tauron Kielce, Tałant Dujszebajew.

W czwartej kolejce spotkań fazy kwalifikacyjnej Węgrzy przed własną publicznością pokonali Rosjan 29:25 i dzięki Temu są niepokonani w swojej grupie. Było to ich czwarte zwycięstwo, wcześniej wygrali z Ukrainą, Portugalią oraz Na wyjeździe z Rosją.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn odbędą się w dniach 15-­31 stycznia przyszłego roku w czterech miastach: Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu.

W poniedziałek do sprzedaży trafią bilety na fazę wstępną i główną w Tauron Arenie Kraków, w której grać będzie Reprezentacja Polski. Bilety Będzie można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej www.ehf-­euro.com oraz na portalu ebBlet.pl.Do jutra trwa natomiast dedykowana sprzedaż na fazę wstępną dla mieszkańców Miast-Gospodarzy, wejściówki można nabywać w kasach czterech hal.