Strona główna | ZPRP | Idziemy na rekord!

Idziemy na rekord!

 

Już za tydzień, w dniach 1-3 maja w Krakowie oraz Katowicach odbędzie się Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej Mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć w akcji drużynę, która w styczniowych mistrzostwach świata w Katarze dostarczyła nam wielu niesamowitych emocji i wzruszeń, zdobywając brązowy medal. Związek Piłki Ręcznej w Polsce zaprasza kibiców do zabawy, której celem jest pobicie rekordu frekwencji na meczu piłki ręcznej w Polsce.

„Zapraszam wszystkich do gorącego wspierania naszych reprezentantów, tym bardziej, że piłka ręczna po raz pierwszy zagości w Kraków Arenie. Pobijmy rekord oglądalności meczu szczypiorniaka w Polsce, który obecnie wynosi 10500 widzów i został ustanowiony w 2012 roku podczas spotkania Polska-Niemcy w Ergo Arenie. Jeżeli jeden z meczów naszej drużyny obejrzy pod Wawelem rekordowa liczba osób, to kibice, którzy pojawią się w hali, otrzymają szanse wygrania 100 biletów na mecze Reprezentacji Polski podczas EURO 2016” – poinformował prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzej Kraśnicki.

To właśnie w Krakowie swoje mecze będzie rozgrywała Reprezentacja Polski podczas ME, które odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Bilety trafią do sprzedaży 4 maja. Turniej majowy to z kolei pierwsza od 1978 roku okazja do zobaczenia narodowej drużyny pod Wawelem, dlatego też pewni gorącego dopingu są brązowi medaliści ostatnich mistrzostw świata.

„Po raz pierwszy zagramy dla Was w Krakowie, który będzie naszym domem na Mistrzostwach Europy. Zapełnijmy krakowską Arenę oraz katowicki Spodek! Pokażcie jak będziecie nas dopingować i wspierać w styczniu na Mistrzostwach Europy. Przyjdźcie i wygrajcie bilety na EURO 2016. Zagramy dla Was po raz pierwszy od MŚ w Katarze. Bądźcie z nami!” – zaprasza obrotowy Reprezentacji Polski Kamil Syprzak.

Bilety na Międzynarodowy Turniej z udziałem Reprezentacji Polski można nabywać za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Rywalami naszej drużyny będą Brazylia, Rumunia oraz Egipt. W pierwszych dwóch dniach turnieju mecze odbywać się będą w Krakowie a w ostatnim drużyny przeniosą się do Katowic. Ceny biletów od 29 do 99 zł.

Program imprezy:

1.05 – Tauron Arena Kraków

17.30 Egipt – Brazylia

20.00 Polska – Rumunia

2.05 – Tauron Arena Kraków

17.30 Rumunia – Brazylia

20.00 Polska – Egipt

3.05 – Spodek Katowice

14.30 Egipt – Rumunia

17.00 Polska – Brazylia

Bilety do nabycia TUTAJ.