Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na PGNiG PP F4

Lista akredytacyjna na PGNiG PP F4

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów akredytowanych na turniej PGNiG PUCHAR POLSKI mężczyzn FINAL4, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia br. w warszawskiej Hali Torwar.

Odbiór akredytacji:

25 kwietnia – od godziny 16:00

26 kwietnia – od godziny 13:30

W kasie nr 2 hali Torwar; ul. Łazienkowska 6A; 00-449 Warszawa.

 

 
Dziennikarze i operatorzy:

1. Bandych Krzysztof – NC+
2. Betlejewski Mariusz – Wisła TV
3. Bieńkowski Łukasz – Wisła TV (operator)
4. Biliński Tomasz – Polska The Times
5. Biń Sebastian – Superstacja TV (operator)
6. Błaszczak Andrzej – Tygodnik Powiśla Gazeta Puławska
7. Bonecki Maciej – X-news
8. Bugajny Piotr – NC+ (operator)
9. Cender Marek – Radio Kielce
10. Chabowska Michalina – 7. Metr
11. Chonchera Jakub – Radio Eska Płock
12. Ciarkowski Dawid – Nafciarze.info
13. Dębowski Piotr – TVP
14. Długaszek Przemysław – Superstacja TV
15. Długosz Marcin – Cksport.pl
16. Domagała Piotr – VTK.pl (operator)
17. Dorotkiewicz Aneta – Nicesport.pl
18. El Gendy Robert – TVP Sport
19. Fabianowicz Elwira – Wirtualny Płock
20. Falkowski Damian – SPRwislaplock.pl
21. Falkowski Piotr – TVP
22. Faron Dariusz – Eurosport.pl
23. Furgał Sławomir – TVP Warszawa
24. Gąsiorowski Michał – Polskie Radio 3
25. Jamrozek Jakub – Polskie Radio 4
26. Janisz Andrzej – Polskie Radio 1
27. Jermakow Maciej – RMF FM
28. Kałucki Jan – NRS Polskie Radio
29. Karpiński Piotr – NC+
30. Kołsut Kamil – Sportowefakty.pl
31. Kotwica Paweł – Echo Dnia
32. Kozubek Sebastian – VTK.pl
33. Kruk Mikołaj – Radio Zet
34. Kwiatek Krzysztof – Sportklub TV
35. Maćkowska Daria – Warszawa.pl
36. Małachowski Adam – GW Płock
37. Markiewicz Marta – Dziennik Płocki
38. Martyniuk Grzegorz – Radio Puławy
39. Osiecka Justyna – Pawi.pl
40. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy
41. Osmycki Cezary – PAP
42. Pankowska Dagmara – Freelancer
43. Pankowska Katarzyna – Handball Polska
44. Rosiński Tomasz – WP.pl
45. Sieńko Adam – Sporteuro.pl
46. Skowronek Marek – Radio Puławy (technik)
47. Soboń Michał – Radio Płock
48. Staniec Wojciech – Cksport.pl
49. Szczęsny Andrzej – PSSPR.pl
50. Szypnicka Aneta – Sportowefakty.pl
51. Świderek Marcin – X-news (operator)
52. Świderski Michał – Radio Puławy 24
53. Święcka Elzbieta – Echo Dnia (operator)
54. Widuliński Łukasz – Onet.pl
55. Winiarczyk Adam – Lubsport.pl
56. Wiśniewski Damian – Sport4Fans.pl
57. Wiśniewski Wojciech – UM Płock
58. Wojciechowski Marek – Handballplock.pl
59. Zapałowska Aleksandra – Radio Kampus
60. Zawada Michał – Freelancer
61. Zawiślak Maciej – Freelancer
62. Zielińska Agata – Dziennik Zachodni
63. Żytnicki Jacek – Akpa Polska Press

Fotoreporterzy:

1. Andrachiewicz Paweł – Pressfocus
2. Barczyk Norbert – ZPRP
3. Biczyk Marek – Przegląd Sportowy
4. Czarnecki Mateusz – Sportphotos.eu
5. Czech Bartłomiej – Tygodnik Powiśla Gazeta Puławska
6. Dziecinny Dominik – SPR Wisła Płock
7. Fąfara Tomasz – Freelancer
8. Feruś Klaudia – Freelancer
9. Gillert Maciej – AF Media Pictures
10. Grochala Łukasz – Cyfrasport
11. Habdas Wojciech – Radio Kielce
12. Iwańczuk Andrzej – AF Reporter
13. Jagielski Mateusz – Eastnews.pl
14. Jakubowski Paweł – Pawi.pl
15. Jankowska Justyna – Freelancer
16. Jarosz Krzysztof – PSSPR.pl
17. Jastrzębowski Tomasz – Foto Olimpik
18. Jastrzębski Jakub – Warszawa.pl
19. Klepaczko Anna – Sportowefakty.pl
20. Kołakowski Paweł – Nicesport.pl
21. Markiewicz Michał – Dziennik Płocki
22. Maul Paweł – Freelancer
23. Niesłuchowski Tomasz – GW Płock
24. Oleksiewicz Rafał – Pressfocus
25. Patryk Ptak – VTK.pl
26. Prończyk Adam – Akpa Polska Press
27. Rzewnicki Krzysztof – Newspix.pl
28. Salva Leszek – Interia.pl
29. Siewierska Paulina – Sport4fans.pl
30. Skiba Konrad – Wirtualny Płock
31. Slomka Wojciech – APA Photo News
32. Sobiesiak Bartosz – Nafciarze.info
33. Stankowski Jerzy – Spojrzeniafoto.pl
34. Starnawski Szymon – Naszemiasto.pl
35. Stempiński Tomasz – Handballplock.pl
36. Syta Bartłomiej – Polska The Times
37. Trzpil Grzegorz – Kocham Ręczną
38. Wrzesińska Katarzyna – Freelancer
39. Zborowski Bartłomiej – PAP

Lista rezerwowa:

Media:
1. Adamkowski Arkadiusz – GW Płock
2. Walczak Alicja – Eventualności Płock
3. Czerwiec Maciej – VTK.pl
4. Dębek Tomasz – Polska The Times
5. Dumieński Sławomir – Radio Płock
6. Furtak Mariusz – Superstacja TV
7. Golatowski Arkadiusz – Dziennik Płocki
8. Jesionowska Paulina – Radio Puławy 24
9. Kopacz Agnieszka – WP.pl
10. Kopczyński Mariusz – GW Płock
11. Krzemiński Łukasz – Wisła TV
12. Leśniewski Sławomir – Informacjebranzowe.pl
13. Łabiński Szymon – Eventualności Płock
14. Machnacki Marcin – Nafciarze.info
15. Malczewski Michał – Radio UMCS
16. Morawska Monika – Tygodnik Powiśla Gazeta Puławska
17. Radkiewicz Łukasz – Radio Kampus / Rytmwarszawy.pl
18. Skierski Łukasz – Wisła TV
19. Szyszuk Jerzy – TTG Kalejdoskop
20. Taładaj Hubert – Warszawska Gazeta Licealna „W Ogóle”
21. Wesołowski Piotr – GW Łódź
22. Woliński Łukasz – Handballplock.pl
Foto:
1. Kujawa Katarzyna – Rytmwarszawy.pl
2. Lubiński Kamil – Handballplock.pl
3. Mrówka Piotr- Gostynin.info
4. Perkowska Katarzyna – Freelancer