Strona główna | Slider | Cztery wygrane juniorów młodszych

Cztery wygrane juniorów młodszych

 

Reprezentacja Polski juniorów młodszych uczestnicząca w I Międzynarodowym Festiwalu Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta I.R.Iranu ma już za sobą rozgrywki w grupie A. Rywalami były irańskie drużyny klubowe. Biało-czerwoni zanotowali cztery zwycięstwa, ale tylko raz rywal postawił trudniejsze warunki.

 

 

SONY DSC

SONY DSC

wyniki Polski w grupie A
1 mecz: Polska – Zarand 37:8 (20:5)
2 mecz: Polska – Qaemsahar 40:12 (23:5)
3 mecz: Polska – Shahroud 32:11 (16:6)
4 mecz: Polska – Samen Al Hojaj 33:26 (16:12)
Polska: Antosik, Pyrka, Bartosik – Przybysz 1, Milewski, Hajnos 2, Komarzewski 4, Bulski 8, Orpik, Chełmiński 1, Olkowski 4, Makowski 4, Kołtunowicz 1, Guziewicz 8, Dudkowski.
5 mecz: Polska – Mahalat 48:12 (22:6)

SONY DSC

SONY DSC

– Mecze 1,2,3 i 5 bez historii. Skupialiśmy się na swoich zadaniach w grze, które sobie zakładaliśmy. W takich meczach, jak te, można przećwiczyć nowe elementy lub doskonalić te, które mniej wychodzą – powiedział trener Dariusz Tomaszewski.

SONY DSC

SONY DSC

Czwarte w kolejności spotkanie w grupie, z miejscową drużyną z Meshedu, było “już normalnymi” zawodami w piłkę ręczną. – Ta drużyna miała już nawet dużą wiedzę o piłce ręcznej, był widoczny już poziom techniczny i taktyczny u zawodników pierwszej siódemki. Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem innych zespołów, które kibicowały drużynie miejscowej. Na hali byli obecni oficjele turnieju na czele z Prezydentem Irańskiej Federacji Piłki Ręcznej – dodał polski szkoleniowiec.

W czwartek Biało-czerwoni pierwszy mecz zagrają z 2 drużyną grupy B. Tego samego dnia czeka ich jeszcze inne spotkanie.