Strona główna | Slider | Kadra narodowa seniorek

Kadra narodowa seniorek

 

Trener Kim Rasmussen powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

13-16.09.2015 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa

16.09.2015 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie

1440520535

Zawodniczki przyjeżdżające na konsultację szkoleniową w dn.13-15.09.2015 i badania lekarskie 16.09.2015:

1. Jochymek Agnieszka – MKS Zagłębie Lubin

2. Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin

3. Piechnik Paulina – MKS Zagłębie Lubin

4. Kołodziejska Katarzyna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.

5. Prudzienica Izabela – Piłka Ręczna Koszalin S.A.

6. Sądej Hanna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.

7. Andrzejewska Ewa – EKS Start Elbląg

8. Waga Joanna – EKS Start Elbląg

9. Balsam Magda – EKS Start Elbląg

10. Kocela Agnieszka – SPR Lublin

11. Gawlik Weronika – SPR Lublin

12. Stachowska Monika – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

13. Pasternak Katarzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

14. Stasiak Małgorzata – SPR Pogoń Szczecin

15. Kulwińska Patrycja – GTPR Gdynia

Zawodniczki przyjeżdżające na konsultację szkoleniową w dniach 13-16.09.2015:

1. Janiszewska Katarzyna – GTPR Gdynia

2. Zych Aleksandra – GTPR Gdynia

3. Łabuda Aneta – GTPR Gdynia

4. Gutkowska Kinga – GTPR Gdynia

5. Kozłowska Joanna – GTPR Gdynia

6. Galińska Emilia – GTPR Gdynia

7. Kordowiecka Weronika – GTPR Gdynia

8. Kobylińska Monika – GTPR Gdynia

9. Gadzina Joanna – SPR Pogoń Szczecin

10. Zimny Aleksandra – SPR Pogoń Szczecin

11. Masna Paulina – SPR Pogoń Szczecin

12. Królikowska Patrycja – SPR Pogoń Szczecin

13. Sielicka Ewa – EKS Start Elbląg

14. Jędrzejczyk Aleksandra – EKS Start Elbląg

15. Świerżewska Patrycja – EKS Start Elbląg

16. Matuszczyk Sylwia – EKS Start Elbląg

17. Niedźwiedź Iwona – SPR Lublin

18. Drabik Joanna – SPR Lublin

19. Szarawaga Joanna – SPR Lubin

20. Krupa Natalia – KPR Ruch Chorzów

21. Rosiak Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock

Kadra szkoleniowa:

Rasmussen Kim – trener główny

Parecki Antoni – trener asystent

Nabożna Iwona – trenerka asystentka

Superat Wojciech – lekarz

Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta

Demko Krzysztof – fizjoterapeuta

Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek w dniu 13.09.2015 (niedziela) do godz. 22.00, Hotel Comfort Biznes, 05-800 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1.