Strona główna | EHF Euro 2016 | Bilety na turniej w ERGO Arenie już w sprzedaży!

Bilety na turniej w ERGO Arenie już w sprzedaży!

 

Ruszyła sprzedaż biletów na Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej Mężczyzn, który odbędzie się w dniach 7-8 listopada w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Wejściówki zostały podzielone na 5 kategorii cenowych, najtańsze można nabyć już za 19 zł. Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.

B1 POZIOM_poprawiony

Turniej będzie miał bardzo mocną obsadę, bo oprócz reprezentacji Polski kibice zobaczą w akcji aktualnych brązowych medalistów mistrzostw Europy Hiszpanów, wicemistrzów olimpijskich z Londynu Szwedów oraz Rosjan. Nasi wschodni sąsiedzi będą rywalami Biało-czerwonych w drugim półfinale, w pierwszym meczu Hiszpania zagra ze Szwecją. Zwycięzcy zmierzą się w niedzielnym finale natomiast pokonani zagrają o 3 miejsce.

Ceny biletów na turniej w Gdańsku:

Kat.1 – 79 zł

Kat.2 – 59 zł

Kat.3 – 49 zł

Kat.4 – 29 zł

Kat.5 – 19 zł

PLAN GIER TURNIEJU:

7 listopada (sobota):

15:00 HISZPANIA – SZWECJA

17:30 POLSKA – ROSJA

8 listopada (niedziela):

17:30 MECZ O 3. MIEJSCE

20:00 MECZ O 1. MIEJSCE

Turniej będzie jedną z ostatnich okazji, aby przed Mistrzostwami Europy zobaczyć w akcji brązowych medalistów mistrzostw świata. Przypominamy, iż trwa sprzedaż biletów na EURO 2016, która prowadzona jest za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu w styczniu przyszłego roku. W fazie wstępnej Reprezentacja Polski zagra w Krakowie z Francją, Macedonią i Serbią z kolei w Gdańsku rywalizować będą Duńczycy, Węgrzy, Czarnogórcy oraz Rosjanie.