Strona główna | Seniorki | Kadra narodowa seniorek na pierwsze mecze kwalifikacji do ME 2016

Kadra narodowa seniorek na pierwsze mecze kwalifikacji do ME 2016

 

Trener główny Kim Rasmussen powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

01-08.10.2015 – Lubin – zgrupowanie szkoleniowe

07.10.2015 – Lubin – 1. mecz kwalifikacji do ME 2016 (POL-FIN)

09-11.10.2015 – Sala  (Słowacja) – konsultacja szkoleniowa

10.10.2015 – Sala – 2. mecz kwalifikacji do ME 2016 (SVK-POL)

2015.06.14 PILKA RECZNA KOBIET KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW SWIATA 2015 FAZA 2 PLAY OFF HANDBALL 2015 WOMENS WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION EUROPE - PHASE 2 PLAY OFF N/Z FOT TOMASZ FOLTA / PRESSFOCUS

  1. Kulwińska Patrycja – GTPR Gdynia
  2. Zych Aleksandra – GTPR Gdynia
  3. Łabuda Aneta – GTPR Gdynia
  4. Kozłowska Joanna – GTPR Gdynia
  5. Galińska Emilia – GTPR Gdynia
  6. Kobylińska Monika – GTPR Gdynia
  7. Stasiak Małgorzata – SPR Pogoń Szczecin
  8. Gadzina Joanna – SPR Pogoń Szczecin
  9. Zimny Aleksandra – SPR Pogoń Szczecin
  10. Masna Paulina – SPR Pogoń Szczecin
  11. Królikowska Patrycja – SPR Pogoń Szczecin
  12. Gawlik Weronika – SPR Lublin
  13. Niedźwiedź Iwona – SPR Lublin
  14. Drabik Joanna – SPR Lublin
  15. Kołodziejska Katarzyna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  16. Prudzienica Izabela – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  17. Sądej Hanna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  18. Stachowska Monika – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
  19. Pasternak Katarzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
  20. Jochymek Agnieszka – MKS Zagłębie Lubin
  21. Waga Joanna – EKS Start Elbląg
  22. Kudłacz-Gloc Karolina – HC Lipsk (Niemcy)
  23. Pielesz Klaudia – Frisch Auf Göppingen (Niemcy)
  24. Achruk Kinga – ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
  25. Zalewska Karolina – Issy Paris Handball (Francja)
  26. Wysokińska Anna – Ankara Yenimahalle BSK (Turcja)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

  1. Kordowiecka Weronika – GTPR Gdynia
  2. Janiszewska Katarzyna – GTPR Gdynia
  3. Jędrzejczyk Aleksandra – EKS Start Elbląg
  4. Matuszczyk Sylwia – EKS Start Elbląg
  5. Kocela Agnieszka – SPR Lublin
  6. Maliczkiewicz Monika – Handball Cercle Nimes (Francja)

Kadra szkoleniowa:

Rasmussen Kim – trener główny

Parecki Antoni – trener asystent

Nabożna Iwona – trenerka asystentka

Superat Wojciech – lekarz

Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta

Demko Krzysztof – fizjoterapeuta

Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek w dniu 01.10.2015 (czwartek) do godz. 14.00, Hotel Astone, 59-300 Lubin, ul. Kwiatowa 11.