Strona główna | ZPRP | Hands UP – rekrutacja wolontariuszy na Gdańsk

Hands UP – rekrutacja wolontariuszy na Gdańsk

 

Listopadowy weekend w Gdańsku będzie pisany z wielkiej litery „W”. A wszystko to za sprawą rekrutacji Wolontariuszy na niesamowite wydarzenie sportowe. Już 7 i 8 listopada, w ERGO Arenie w Gdańsku odbędzie się międzynarodowy turniej w piłce ręcznej mężczyzn. Jest to ostatni test w Grodzie Neptuna przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej.

Do rywalizacji przystąpią cztery reprezentacje: Polski, Rosji, Szwecji i Hiszpanii. W zmaganiach turniejowych będzie też uczestniczyć piąta drużyna, czyli nasi Wolontariusze. Rekrutacja na wolontariat rozpoczęła się 30 września i potrwa do 28 października. Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej za pośrednictwem strony: http://goo.gl/forms/8UfhuJSi0q .

– Jest to nasz ostatni test przed Euro, które to odbędzie się tej zimy. Podczas tego wydarzenia chcemy nawiązać współpracę z wolontariuszami, z których część zostanie liderami podczas walki o prymat Europy w styczniu. Szukamy ludzi z ogromnym zapałem i o barwnych osobowościach. Dołączcie do naszej drużyny – mówi Damian Witkowski, Manager ds. Wolontariatu.

Dodatkowych informacji udzieli Alicja Kaczmarek z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku (kaczmarek@wolontariat.org.pl). Serdecznie zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń. Wolontariuszu – Poczuj Emocje!