Strona główna | EHF Euro 2016 | Promocja była, bilety rozdane

Promocja była, bilety rozdane

 

Setny numer miesięcznika „Handball Polska” został wydany dokładnie na 100 dni do EHF Euro 2016. Z tej okazji w salonach EMPiK, w czterech miastach gospodarzach turnieju, odbyły się spotkania promocyjne z Czytelnikami.

Na to wydarzenie zaprosiliśmy osoby od lat związane z piłką ręczną, ale nie tylko. Byli wśród nich także Ambasadorowie EHF Euro 2016. Gratką dla Czytelników z pewnością była możliwość wygrania podczas spotkań biletów i gadżetów dedykowanych EHF Euro 2016. Wystarczyło zaopatrzyć się w kupon z nr 100 i powierzyć swój los szczęściu.

Trasa promocyjna rozpoczęła się we Wrocławiu. Gośćmi wieczoru byli, Jacek Będzikowski – drugi trener męskiej reprezentacji Polski oraz Bogdan Sojkin, wiceprezes ds. marketingu. Szkoleniowiec mówił o przygotowaniach kadry w okresie poprzedzającym Euro. Z kolei członek zarządu Związku poruszył sprawę m.in. fanzone, które będą funkcjonowały w każdym z czterech miast.

Drugim na szlaku ośrodkiem EHF Euro 2016, który odwiedziliśmy był Kraków. Ambasadorowie Krajowi EHF Euro 2016 – Mika Urbaniak i Stanisław Majorek – swoją obecnością wspaniale uświetnili spotkanie. Piosenkarka, jak przystało na wykonawczynię oficjalnej piosenki mistrzostw, dała się namówić na zaśpiewanie refrenu. Za to szkoleniowiec reprezentacji, która wywalczyła brązowy medal olimpijski w Montrealu, przypomniał, że za jego kadencji kadrowicze skoszarowani byli w pokoju 30-osobowym.

Trzecim przystankiem były Katowice. Do jednego z miejscowych EMPiK-ów licznie przybyli kibice. Może dowiedzieli się, że w stolicy Górnego Śląska organizatorzy przygotowali najwięcej biletów do rozdania? Medaliści mistrzostw świata, Mariusz Jurasik i Rafał Gliński, blisko godzinę ciekawie opowiadali nie tylko o piłce ręcznej. „Józek” bez ogródek przyznał, że bardzo zazdrości młodszym kolegom faktu, że na mistrzostwach Europy zagrają przed polską publicznością.

„Empikowa” promocja nr 100 „Handball Polska” zakończyła się w Gdańsku. Tam gościem był kolejny z Ambasadorów Krajowych. Współtwórca sukcesu olimpijskiego z Montrealu, Janusz Czerwiński zwrócił uwagę, że bardzo ważną sprawą jest odpowiednie szkolenie najmłodszych grup wiekowych. Od tego przecież w dużej mierze zależy przyszłość polskiej piłki ręcznej.

Wszędzie pomagały nam piękne, uśmiechnięte hostessy. Tak, w styczniu 2016 r. szykuje się wspaniała impreza. EHF Euro po raz pierwszy zagości w Polsce.