Strona główna | Akredytacje | ME 2016: ruszył proces akredytacji dziennikarzy

ME 2016: ruszył proces akredytacji dziennikarzy

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce informuje, iż ruszył proces przyjmowania wniosków o przyznanie akredytacji na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które w styczniu przyszłego roku odbędą się w Polsce. Proces akredytacyjny będzie odbywał się wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej.

https://apps.st-software.com/ehf-publicregistration/en-US/Account

Zgłoszenia za pośrednictwem poczty email nie będą rozpatrywane. Proces akredytacyjny potrwa do piątku, 27 listopada 2015 roku. Zapraszamy do składania wniosków.

Przedstawiciele stacji telewizyjnych i radiowych oraz telewizji internetowych proszeni są o kontakt z partnerem marketingowym EHF, Infront Sport & Media. Zapytania prosimy kierować pod adres mailowy: BSHandball@infrontsports.com

Hotele dla mediów

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Europy przygotował specjalną ofertę hotelową dla przedstawicieli mediów. Pełna lista dostępna jest w EHF Media Portal

https://members.ehf.eu/Login/Authentification.aspx?ReturnUrl=%2f&AspxAutoDetectCookieSupport=1

Ilość miejsc w cenach promocyjnych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu i weźmie w nich udział 16 drużyn. W grupie A w Krakowie rywalizować będzie Polska, Francja, Serbia i Macedonia. W stolicy Małopolski rozegrane zostaną również mecze fazy głównej i finałowej. Drugim miastem, w którym odbędą się spotkania fazy zasadniczej będzie Wrocław, w którym w fazie wstępnej w grupie C zagrają Hiszpania, Szwecja, Niemcy i Słowenia. W Katowicach oraz w Gdańsku rozegrane zostaną mecze grup B i D. W pierwszym z tych miast wystąpią: Chorwacja, Islandia, Białoruś i Norwegia, natomiast w drugim rywalizować będą Dania, Węgry, Rosja i Czarnogóra.

Więcej informacji na temat mistrzostw można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju http://pol2016.ehf-euro.com, na oficjalnym profilu na Facebooku www.facebook.com/ehfeuro oraz na Twitterze – www.twitter.com/ehfeuro.