Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1996 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

02.11-07.11.2015    – Pruszków        – konsultacja szkoleniowa
03.11.2015    – COMS/W-wa    – okresowe badania lekarskie

Juniorzy_Kuptel

1.     Moryto    Arkadiusz    – SKS Kusy Kraków                – SMS
2.     Sićko        Szymon    – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
3.     Salacz        Paweł    – MKS Olimp Grodków            – SMS
4.     Skuciński        Hubert    – SPR Stal Mielec                – SMS
5.     Ziółkowski    Bartosz    – KPR Legionowo                – SMS
6.     Bis        Bartłomiej    – KS Vive Tauron Kielce
7.     Skiba        Bartosz    – MSPR Siódemka Miedź Legnica
8.     Mosiołek        Kamil    – MSPR Siódemka Miedź Legnica
9.     Netz    Kamil    – KS Meble Wójcik Elbląg
10.     Cichocki        Karol    – Gwardia Opole
11.     Moryń    Jakub    – SPR Wisła Płock
12.     Wiśniewski    Tomasz    – SPR Wisła Płock
13.     Janikowski    Kelian    – MTS Kwidzyn
14.     Zagórowicz     Paweł    – ASPR Zawadzkie
15.     Gasin     Piotr    – SPR Stal Mielec
16.     Kosiak    Jakub    – KS Azoty Puławy
17.     Mielczarski    Kamil    – KS Azoty Puławy
18.     Siwak    Karol    – Gwardia Opole
19.     Zając    Damian    – Gwardia Opole
20.     Zembrzycki    Mateusz    – Gwardia Opole
21.     Niedziółka    Oskar    – SPR Wybrzeże Gdańsk
22.     Rolka    Maksymilian    – Kronau Ostrigen (GER)

Rezerwa:
•    Kozłowski    Krzysztof    – MUKS Czarni Regimin            – SMS
•    Grabowski    Mateusz    – KS Vive Tauron Kielce
•    Bernacki    Krzysztof    – KS Vive Tauron Kielce
•    Ciołak    Konrad    – KS Vive Tauron Kielce
•    Bronowski    Wiktor    – SPR Wisła Płock
•    Szlensog    Patryk    – ASPR Zawadzkie
•    Pawłowski    Kacper    – KPR Wolsztyniak Wolsztyn

Kadra szkoleniowa:
Kuptel    Rafał    – trener główny
Pilch     Marcin    – trener współpracujący
Bernacki    Rafał    – trener współpracujący
Kot    Tomasz    – fizjoterapeuta

I.    Zbiórka zawodników: dnia 02.11.2015 (poniedziałek) do godz. 14:30 w hotelu Comfort Biznes w Pruszkowie; ul. Bolesława Prusa 1; 05-800 Pruszków.