Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

02-05.11.2015    – Biała Podlaska            – konsultacja szkoleniowa
06-08.11.2015    – Biała Podlaska            – turniej międzypaństwowy

SONY DSC

1.    Bartosik        Marek    – MKS Zagłębie Lubin                – SMS
2.    Skrzypczyk       Dawid    – KS Gwardia Opole               – SMS
3.    Jarosiewicz    Piotr    – UKPR Agrykola Warszawa      – SMS
4.    Kołtunowicz    Piotr    – KS Start Konin                         – SMS
5.    Mauer        Patryk    – UKS Dziewiątka Legnica            – SMS
6.    Chełmiński    Adrian    – UKS Nike Ciechanów             – SMS
7.    Rogalski        Michał    – KS Unia Lublin                        – SMS
8.    Beczek        Andrzej    – MKS Zryw Chorzów                 – SMS
9.    Rybski        Piotr    – SPR Stal Mielec                              – SMS
10.    Pawelec        Damian    – MKS Truso Elbląg                – SMS
11.    Łazarczyk        Leon    – SKS Kusy Kraków                   – SMS
12.    Bulski    Jakub    – KS Vive Tauron Kielce
13.    Makowski        Tomasz    – UKPR Agrykola Warszawa
14.    Olkowski        Aleks    – SKF Wisła Płock
15.    Lejza        Bartosz    – SKF Wisła Płock
16.    Kisiel        Karol    – SKF Wisła Płock
17.    Wołowiec         Krystian    – SKF Wisła Płock
18.    Więckowski    Paweł    – SKF Wisła Płock
19.    Antosik        Kacper    – CHKS Łódź
20.    Komarzewski    Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk
21.    Hajnos        Wojciech    – SPR Wybrzeże Gdańsk
22.    Gądek        Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk
23.    Krysiak         Dawid    – Gaz-System pogoń Szczecin
24.    Gregułowski    Patryk    – MSPR Siódemka Legnica
25.    Światłowski    Szymon    – MSPR Siódemka Legnica
26.    Kaźmierczak    Karol    – MKS Zagłębie Lubin
27.    Dudkowski    Paweł    – WKS Śląsk Wrocław
28.    Urbaniak        Przemysław    – KS Azoty Puławy
29.    Guziewicz        Alan    – MTS Kwidzyn
30.    Pietrasik        Ariel    – HC Berchem (LUX)

Zawodnicy rezerwowi:
•    Orpik    Jakub    – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
•    Pyrka    Kacper    – UKS Bursa Puławy                                         – SMS
•    Foterek    Mateusz    – UKS Sparta Ostrów Wlkp.
•    Landzwojczak    Ryszard    – MKS Tęcza Kościan
•    Jasiński    Filip    – MKS Zagłębie Lubin
•    Przybysz    Adrian    – KS Gwardia Opole
•    Falasa    Damian    – KS Vive Tauron Kielce

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
Skórski    Michał    – trener współpracujący
Błaszkiewicz    Tomasz    – trener bramkarzy
Kułakowski    Paweł    – fizjoterapeuta
Mysera    Krzysztof    – fizjoterapeuta

I.    Zbiórka zawodników: dnia 02.11.2015 (poniedziałek) do godz. 17:00 w hotelu Delfin Al. Jana Pawła II 11; 02-500 Biała Podlaska.