22 października 2015

Magazyn Polska 2016

Bożena Karkut, Paweł Noch i Artur Siódmiak będą gośćmi Szymona Rojka w kolejnym magazynie Polska 2016. Tematem przewodnim odcinka będzie gra w obronie. Magazyn Polska 2016 w czwartek o 20:00 w Polsacie Sport News.

1335970

W studiu przy Ostrobramskiej 77 gośćmi będzie aż dwójka szkoleniowców Zagłębia Lubin. Bożena Karkut od kilkunastu lat opiekuje się szczypiornistkami tego klubu, natomiast Paweł Noch jest w zespole z Dolnego Śląska dopiero od tego sezonu. Trener piłkarzy ręcznych Zagłębia jest znany z tego, że jak mało kto kładzie nacisk na grę defensywną swoich podopiecznych. Dlatego w czwartkowy wieczór będzie miał duże pole do popisu.

Skoro przewodnim tematem magazynu Polska 2016 będzie tym razem gra w defensywie, dlatego dużo do powiedzenia będzie miał także Artur Siódmiak, który przez lata dowodził obroną reprezentacji Polski. Kamera Polsatu Sport wybrała się również do Gdańska, gdzie gra jedna z najlepszych w Polsce specjalistek od gry w obronie – Monika Stachowska. Szczypiornistka Łączpolu zdradziła tajniki skutecznej obrony w krótkim filmiku instruktażowym.

Jak co czwartek nie zabraknie także raportu z boisk PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest