Strona główna | EHF Euro 2016 | Suzuki Motor Poland Partnerem EHF EURO 2016

Suzuki Motor Poland Partnerem EHF EURO 2016

 

W czwartek w siedzibie Suzuki Motor Poland uroczyście podpisana została umowa o współpracy między Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce a producentem samochodów, firmą Suzuki Motor Poland, na mocy której japońska marka dołączyła do grona Narodowych Dostawców Men’s EHF EURO 2016.

W uroczystości udział wzięli dyrektor generalny Suzuki Motor Poland Piotr Dulnik, dyrektor marketingu SMP Mikołaj Matsumoto, Ambasador EHF EURO 2016 Marcin Lijewski oraz wiceprezesi ZPRP Henryk Szczepański i Marcin Herra.

– Nie jest to pierwsza współpraca marki Suzuki z piłką ręczną. W tym roku Suzuki zawarło umowę sponsorską z klubem Vive Kielce. Projekt ten przyniósł nam wiele satysfakcji, dlatego też zdecydowaliśmy się na kontynuację zaangażowania w piłką ręczną, podpisując umowę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, na mocy której Suzuki Motor Poland zostało Narodowym Dostawcą MEN’S EHF EURO 2016 i kibicuje Reprezentacji Polski w drodze po medal mistrzostw Europy – podsumował Piotr Dulnik, dyrektor generalny Suzuki Motor Poland.

– Jest mi niezwykle miło powitać Suzuki Motor Poland w gronie Narodowych Dostawców Mistrzostw Europy. Hasło Mistrzostw – “FEEL THE EMOTIONS” oraz dewiza SUZUKI – „Way of Life” w naturalny sposób się uzupełniają i jasno wytyczają kierunek naszych wspólnych już działań – powiedział Wiceprezes ZPRP ds.EURO 2016, Marcin Herra.

Suzuki od lat angażuje się w działania promujące aktywny styl życia, co wynika bezpośrednio z filozofii marki wyrażonej hasłem “Way of Life”. Marka Suzuki kojarzy się nie tylko z samochodami, motocyklami czy silnikami zaburtowymi, ale także z aktywnością fizyczną i sportem, który promuje i wspiera od wielu lat.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.