Strona główna | Seniorki | Kadra narodowa seniorek na mecze z Niemcami i Czarnogórą oraz finały MŚ w Danii

Kadra narodowa seniorek na mecze z Niemcami i Czarnogórą oraz finały MŚ w Danii

 

Trener główny Kim Rasmussen powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

23-30.11.2015 – Zielona Góra – zgrupowanie szkoleniowe

25.11.2015 – Lipsk (Niemcy) – mecz międzypaństwowy (GER – POL)

28.11.2015 – Zielona Góra – mecz międzypaństwowy (POL – MNE)

01-03.12.2015 – Gentofte (Dania) – konsultacja szkoleniowa

04-20.12.2015 – Dania – Finały 22. Mistrzostw Świata kobiet

2015.10.07 PILKA RECZNA KOBIET POLSKA - FINLANDIA KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY 2016 HANDBALL 2016 WOMENS CHAMPIONSHIP QUALIFICATION EUROPE N/Z FOT TOMASZ FOLTA / PRESSFOCUS

  1. Kulwińska Patrycja – GTPR Gdynia
  2. Zych Aleksandra – GTPR Gdynia
  3. Łabuda Aneta – GTPR Gdynia
  4. Kobylińska Monika – GTPR Gdynia
  5. Gawlik Weronika – SPR Lublin
  6. Niedźwiedź Iwona – SPR Lublin
  7. Kocela Agnieszka – SPR Lublin
  8. Kołodziejska Katarzyna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  9. Prudzienica Izabela – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  10. Sądej Hanna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
  11. Stasiak Małgorzata – SPR Pogoń Szczecin
  12. Gadzina Joanna – SPR Pogoń Szczecin
  13. Stachowska Monika – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
  14. Jochymek Agnieszka – MKS Zagłębie Lubin
  15. Kudłacz – Gloc Karolina – HC Lipsk (Niemcy)
  16. Pielesz Klaudia – Frisch Auf Goepingen (Niemcy)
  17. Achruk Kinga – ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
  18. Zalewska Karolina – Issy Paris Handball (Francja)
  19. Wysokińska Anna – Ankara Yenimahalle BSK (Turcja)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

  1. Janiszewska Katarzyna – GTPR Gdynia
  2. Galińska Emilia – GTPR Gdynia
  3. Królikowska Patrycja – SPR Pogoń Szczecin
  4. Płaczek Adrianna – SPR Pogoń Szczecin
  5. Dankowska Aleksandra – EKS Start Elbląg
  6. Jędrzejczyk Aleksandra – EKS Start Elbląg
  7. Repelewska Kristina – MKS Lublin
  8. Pasternak Katarzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
  9. Maliczkiewicz Monika – Handball Cercle Nimes (Francja)

Kadra szkoleniowa:

Kuchta Zygfryd – kierownik drużyny

Rasmussen Kim – trener główny

Parecki Antoni – trener asystent

Nabożna Iwona – trenerka asystentka

Superat Wojciech – lekarz

Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta

Demko Krzysztof – fizjoterapeuta

Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek w dniu 23.11.2015 (poniedziałek) do godz. 15:00, Hotel Amadeus, 65-018 Zielona Góra, ul. Jedności 87.