Strona główna | Europejskie Puchary | Liga Mistrzyń: CSM z Rasmussenem na ławce przyjeżdża do Lublina

Liga Mistrzyń: CSM z Rasmussenem na ławce przyjeżdża do Lublina

 

Przed MKS-em Selgros Lublin przedostatni w mecz tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Najlepszy polski zespół podejmie we własnej hali mistrzynie Rumunii – CSM Bukareszt.

11.03.2015 LUBIN PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA KOBIET SEZON 2014/2015 HANDBALL PGNIG SUPERLIGA WOMEN SEASON 2014/2015 KGHM METRACO ZAGLEBIE LUBIN - MKS SELGROS LUBLIN N/Z KRISTINA REPELEWSKA FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

11.03.2015 LUBIN
PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA KOBIET SEZON 2014/2015
HANDBALL PGNIG SUPERLIGA WOMEN SEASON 2014/2015
KGHM METRACO ZAGLEBIE LUBIN – MKS SELGROS LUBLIN
N/Z KRISTINA REPELEWSKA
FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

Piątkowa rywalizacja będzie dla lublinianek pożegnaniem z kibicami, jeśli chodzi o europejskie rozgrywki. Aktualny lider polskiej ligi swoje ostatnie spotkanie rozegra bowiem na wyjeździe. Fani MKS-u zdają sobie sprawę z faktu, że ich zespół nie stoi w roli faworytek. Choć podopieczne Sabiny Włodek bardzo dobrze spisują się w polskich rozgrywkach, ich sytuacja w Lidze Mistrzyń nie daje żadnych powodów do radości. Jedną z przyczyn są liczne kontuzje, przez co zawodniczki MKS-u dysponują ograniczonymi możliwościami.

CMS Bucuresti to drugi zespół tabeli grupy D. W walce o fotel lidera Rumunki przegrały oraz zremisowały z Buducnost, przez co mogą już być prawie pewne, że fazę grupową zakończą właśnie na drugim miejscu. Pierwsze spotkanie Polek z CSM zakończyło się wysokim zwycięstwem zawodniczek z Bukaresztu i bez wątpienia przyjezdne będą chciały powtórzyć ten rezultat. Miłym akcentem najbliższego pojedynku będzie wizyta trenera reprezentacji Polski, Kima Rasmussena, który prowadzi również zespół z Rumunii.

MKS Selgros Lublin – CSM Bucuresti / piątek, godz. 19:00