24 listopada 2015

Handball at School

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji Szczypiornista Szkoła zaprasza na cykl szkoleń Handball at School. Zajęcia firmowane przez IHF prowadzić będzie Klaus Feldmann. Kursy dla nauczycieli sportu, trenerów, studentów AWF są bezpłatne i odbywać się będą Warszawie, Zielonej Górze, Szczecinie i Gdańsku.

Warszawa będzie pierwszym miastem na mapie Polski, które odwiedzi Klaus Feldmann – metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) – ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School.

Ten znakomity i uznany szkoleniowiec w sumie w naszym kraju odwiedzi cztery miasta. Przeprowadzi tam cykl szkoleń dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) odbyły się już w Warszawie, Zielonej Górze i Szczecinie. Ostatnim miastem, w którym zostanie przeprowadzone to szkolenie będzie:

– Gdańsk (26-28.11.2015) – obiekty AWFiS Gdańsk (zajęcia w godz. 12:00-18:00).

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń Handball at School wpisuje się w akcję Szczypiornista Szkoła, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz drugi i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat IHF o jego ukończeniu.

Rejestracja:

Gdańsk – Łukasz Monikowski 662-242-714 ; szczypiornista@zprp.org.pl

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest