Strona główna | Europejskie Puchary | Puchar EHF: Odrobić stratę ze Szwajcarii

Puchar EHF: Odrobić stratę ze Szwajcarii

 

Piłkarze ręczni Azotów Puławy staną przed szansą zrewanżowania się Pfadi Winterthur za porażkę z pierwszego spotkania 3. rundy Pucharu EHF. Na własnym parkiecie Polacy będą mieć do odrobienia cztery bramki.

2015.11.17 ZABRZE PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA SEZON 2015/2016 FOOTBALL POLISH PGNIG SUPERLEAGUE SEASON 2015/2016 GORNIK ZABRZE - AZOTY PULAWY N/Z PRZEMYSLAW KRAJEWSKI FOTO LUKASZ LASKOWSKI / PRESSFOCUS

Po spotkaniu w Szwajcarii podopieczni Ryszarda Skutnika mogą czuć niedosyt. Przez większą część rywalizacji to właśnie Azoty były stroną dominującą, a o porażce różnicą czterech bramek zadecydowały ostatnie minuty. Tym samym puławianie muszą wspiąć się na wyżyny i zmobilizować, by ich przygoda z europejskimi rozgrywkami nie zakończyła się już w sobotę. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław drużyna jest w dobrych nastrojach i gotowa do walki z wicemistrzem Szwajcarii.

Trzeci zespół polskiej ligi będzie musiał w szczególności uważać na Marcela Hessa, który w pierwszym starciu zdobył 10 bramek i był jednym z głównych autorów zwycięstwa Pfadi. Szwajcarzy, od spotkania z Azotami, rozegrali ważny mecz z St. Gallen, w którym wygrali 22:18. Do Polski przyjeżdżają z założeniem drugiego zwycięstwa i awansu do kolejnej fazy Pucharu EHF.

Azoty Puławy – Pfadi Winterthur / sobota, godz. 18:00
Pierwszy mecz: 29:25 dla Pfadi.

Fot. PRESS FOCUS