Strona główna | Nasza droga do EURO 2016 | XXI Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w Zarzeczu

XXI Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w Zarzeczu

 

XXI Międzynarodowy Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej w Zarzeczu – 4-6.12.2015

TURNIEJ PROMOWAŁ AKCJĘ “NASZA DROGA DO EURO 2016”

  1. Miejsce turnieju: Hala Sportowa w Zarzeczu
  2. Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Wójt Gminy w Zarzeczu, Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu i ULKS „Koliber” Zarzecze.
  3. Partner XXI Międzynarodowego Turnieju : PGNiG
  4. Współorganizatorzy: Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Podkarpacki Związek Piłki Ręcznej, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS, GOSiR Zarzecze, ZS im Jana Pawła II w Zarzeczu, MOSiR Przeworsk
  5. Uczestnicy: W turnieju udział wzięło 19 zespołów w kategorii młodziczek młodszych, juniorek młodszych, juniorek i juniorów.

Młodziczek młodszy: ULKS „Koliber” Zarzecze, , UKS Jedynka Pruchnik, JKS Jarosław, KMKS Kraśnik, UKS Posada Górna, Gim .Pruchnik, OREST Lubeń Wielki ,

Juniorka młodsza : UKS Żak Kielce, KMKS Kraśnik, V LO Rzeszów, JKS Jarosław, U
KS Dwójka Lublin

Juniorka : ULKS „Koliber” Zarzecze, UKS Dwójka Lublin,V LO Rzeszów.

Junior: ZSR Zarzecze, VLO Rzeszów, SK Maxvel Secowce

  1. Wyniki:

Junior:

V LO Rzeszów- ZSR Zarzecze 9:12

V LO Rzeszów- ZSR Zarzecze 9:10

V LO Rzeszów-Maxwel Secowce 22:26

V LO Rzeszów-Maxwel Secowce 10:16

ZSR Zarzecze –Maxwel Secowce 10:13

ZSR Zarzecze –Maxwel Secowce 20:23

Mecz o III miejsce

ZSR Zarzecze – VLO Rzeszów 15:7

Mecz o I miejsce

ZSR Zarzecze – Maxwel Secowce 11:15

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – SK Maxwel Secowce

2 miejsce – ZSR Zarzecze

3 miejsce – VLO Rzeszów

– królem strzelców został : Kacper Górski ZSR Zarzecze

-najlepszym zawodnikiem został Andrej Polca Maxwel Secowce

– najlepszym bramkarzem został Marek Nehrebecki

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Zarzecze – Mateusz Świerk

Rzeszów – Hubert Sołek

Secowce – Marek Mikuła

 

Juniorka

ULKS Koliber Zarzecze – V LO Rzeszów 11:10

ULKS Koliber Zarzecze – V LO Rzeszów 16:9

UKS Dwójka Lublin- ULKS Koliber Zarzecze 10:7

UKS Dwójka Lublin- ULKS Koliber Zarzecze 14:14

UKS Dwójka Lublin- VLO Rzeszów 28:13

UKS Dwójka Lublin- VLO Rzeszów20:16

Mecz o II miejsce:

Zarzecze- Rzeszów 9:13

Mecz o 1 miejsce:

Lublin –Rzeszów 17: 17 w rzutach karnych 2:3

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce VLO Rzeszów

II mijsce UKS Dwójka Lublin

III miejsce ULKS Koliber Zarzecze

Król strzelców: Patrycja Kozak UKS Dwójka Lublin

Najlepszy bramkarz : Elżbieta Sanek V LO Rzeszów

Najlepsza zawodniczka: Paulina Kret ULKS Koliber Zarzecze

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Monika Ogryzek – Zarzecze

Karolina Szmyd -Rzeszów

Agata Wolfram- Lublin

 

Kategoria Młodziczka młodsza

Grupa B

JKS Jarosław- UKS Jedynka Pruchnik 5:7

JKS Jarosław- UKS Handball Posada Górna 11 :10

JKS Jarosław – KMKS Kraśnik 6:25

UKS Jedynka Pruchnik- UKS Handball Posada Górna 3:16

UKS Jedynka Pruchnik- KMKS Kraśnik 4:12

UKS Handball Posada Górna KMKS Kraśnik n16:9

Grupa A

UKS Koliber Zarzecze – KMKS Kraśnik II 3:17

UKS Koliber Zarzecze – Lubeń Wielki 4:22

UKS Koliber Zarzecze – Gimnazjum Pruchnik 2:20

KMKS Kraśnik II – Lubeń Wielki 9:11

KMKS Kraśnik II – Gim Pruchnik 9:11

Lubeń Wielki – Gim Pruchnik 10:6

Półfinał B

Zarzecze-Pruchnik Jedynka 1:26

Pruchnik – Jarosław 17:7

Półfinała A

Posada Górna – Lubeń 6:11

Kraśnik- Kraśni II

Mecz o V miejsce

Jarosław- Jedynka Pruchnik 4:6

Mecz o III miejsce

Posada Górna – Kraśnik II 16:9

Mecz o I miejsce

Kraśnik – Lubeń Wielki 11:9

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce KMKS Kraśnik

II miejsce Orest Lubeń Wielki

III miejsce UKS Handball Posada Górna

IV miejsce KMKS Kraśnik II

V miejsce UKS Jedynka Pruchnik

VI miejsce JKS Jarosłąw

VII miejsce UKS Kooliber Zarzecze

VIII miejsce Gimnazjum Pruchnik (PK)

Król strzelców: Gruynyk Diana

Najlepsza zawodniczka ::Sandra Oleksy

Najlepszy bramkarz : Julia Bolanowska

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Julia Niećko- Zarzecze

Weronika Kubas- Jedynka Pruchnik

Marta Długosz – Gim Pruchnik

Martyna Mitura – Jarosław

Maria Przebyła- Posada Górna

Diana Hrumyk- Lubeń Wielki

Weronika Janczarek- Kraśnik

Alicja Klonowska- Kraśnik II

Nagrodę dla najmłodszej zawodniczki odebrała Katarzyna Lilo – Lubeń Wielki

 

Kategoria Juniorka młodsza

Jarosław – Kraśnik 11:17

Jarosław –Rzeszów 10:9

Jarosław : Lublin 12:14

Jarosław – Kielce 7:17

Kraśnik – Rzeszów 15:6

Kraśnik – Lublin 15:7

Kraśnik- Kielce 11:15

Rzeszów – Lublin 11:9

Rzeszów – Kielce 8:12

Lublin Kielce 6:15

Mecz o V miejsce: Jarosław – Lubli 6:7

Mecz o III miejsce Rzeszów – Lublin 111:10

Mecz o I miejsce Kielce Kraśnik 15:10

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce UKS Żak Kielce

II miejsce KMKS Kraśnik

III miejsce V LO Rzeszów

IV miejsce UKS Dwójka Lublin

V miejsce JKS Jarosław

Król strzelców: Patrycja Postój

Najlepsza zawodniczka ::Stępień

Najlepszy bramkarz : Aleksandra Ryznar

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Natalia Skubisz Rzeszów

Paulina Moskwa Kielce

Paulina Manko Lublin

Oliwia Jodłowska Jarosław

Anna Bańko Kraśnik

  1. Uroczyste zamknięcie odbyło się 6 grudnia w hali sportowej w Zarzeczu na którym zaproszeni goście rozdali puchary i dyplomy drużynom biorącym udział w zawodach. Oficjalnego zamknięcia dokonał Wójt Gminy Zarzecze Pan Wiesław Kubicki w obecności Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Pana Mariusza Pieniążka i Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu Pana Bogusława Bąka