9 grudnia 2015

Kristina Repelewska zastąpi Małgorzatę Stasiak

Uraz Małgorzaty Stasiak okazał się na tyle poważny, ze sztab szkoleniowy kobiecej reprezentacji Polski postanowił dokonać zmiany. W miejsce kontuzjowanej zawodniczki została dowołana Kristina Repelewska.

KWIDZYN 30.05.2012 KOMPLEKS SPORTOWO WIDOWISKOWY REPREZENTACJA POLSKI KOBIET PILKA RECZNA HANDBALL POLAND RUSSIA MECZ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW EUROPY POLSKA - ROSJA N/Z KRISTINA REPELEWSKA FOT PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS

/Fot. Pressfocus


Z zawodniczką, która do reszty zespoły powinna dołączyć jutro, kontaktował się trener Kim Rasmussen. Czwartek jest dniem wolnym w grupie B i będzie okazja do wspólnego treningu. Repelewska jak sama przyznaje po raz ostatni trenowała z kadrą 2,5 roku temu.

– Oczywiście, że jestem zaskoczona, ale taka jest rola rezerwowowej. Bardzo mi szkoda, że Gosia odniosła kontuzję. Bardzo dużo wnosiła do drużyny. Postaram się stanąć na wysokości zadania. Zrobię wszystko co będę mogła, aby pomóc na boisku koleżankom – powiedziała Repelewska.

Zawodniczka jest w stałym kontakcie z koleżankami z reprezentacji, które pojechały do Danii. Jej zdaniem liczą się zdobyte punkty, ale styl grania nie może zadawalać. – Założenia trenera są wykonywane. Najlepiej w dotychczasowych meczach wypadła kapitan zespołu, Karolina Kudłacz-Gloc – dodała nowo powołana na MŚ Dania 2015.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest