Strona główna | EHF Euro 2016 | Przed nami II etap akcji “Obudź w sobie Olbrzyma”

Przed nami II etap akcji “Obudź w sobie Olbrzyma”

 

Dobiegł końca I etap wspólnej akcji ZPRP i Sport.pl  “Obudź w sobie Olbrzyma”, w której udział wzięły szkoły podstawowe i gimnazja z całej Polski. Lepszego momentu na wspólną zabawę być nie mogło, gdyż zbliżający się rok 2016 będzie rokiem piłki ręcznej. Wszystkich, którzy zgłosili się do pierwszej części zabawy zapraszamy również do II etapu. Do wygrania będą bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016.
Pierwsze 100 szkół, które zgłosiły się do akcji “Obudź w sobie Olbrzyma” i zobowiązały się do organizowania treningów piłki ręcznej na wuefach otrzymały od Sport.pl i ZPRP zestawy piłek i koszulek. Chętnych było wielu, ale miejsc tylko sto. Jednak to jeszcze nie koniec, rywalizacja i pozytywne emocje trwają dalej!
Zdrowej rywalizacji i zabawy ciąg dalszy

Wszystkich, którzy zgłosili się w pierwszej części zabawy i kochają piłkę ręczną zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w II etapie akcji. Pokażcie nam już teraz jak w Waszych szkołach wygląda trening piłki ręcznej. Wystarczy, że nagracie nie dłuższy niż 2 minuty film z waszych ćwiczeń, pokażecie zaangażowanie, rywalizacje oraz pozytywne emocje, a bilety na mecze EHF EURO 2016 mogą trafić właśnie do Waszych szkół! Kraków, Katowice, Gdańsk i Wrocław  – to będą od 15 do 31 stycznia 2016 roku najważniejsze miasta piłki ręcznej. Miasta EURO 2016. Pierwszego tak wielkiego turnieju piłkarzy ręcznych, który organizuje Polska. Chcecie tam być? Grajcie z nami!