Strona główna | EHF Euro 2016 | Tłumy na stoisku EHF Euro 2016 w Herning, podczas finałowego weekendu MŚ kobiet!

Tłumy na stoisku EHF Euro 2016 w Herning, podczas finałowego weekendu MŚ kobiet!

 

Od piątku w FanZone hali Jyske Bank Boxen w duńskim Herning, gdzie odbywają się decydujące mecze MŚ kobiet, otwarte jest stoisko EHF Euro 2016! Odwiedziło je już ponad 2000 gości, w tym zawodniczki reprezentacji Danii!

stoisko (1)

To jeden z ostatnich przystanków Trophy Tour, a więc zarazem jedna z ostatnich szans dla kibiców aby z bliska zobaczyć trofeum, które już 31 stycznia 2016 przypadnie złotym medalistom Mistrzostw Europy.

stoisko (5)

– Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że nasze stoisko cieszy się tak dużym zainteresowaniem. To dla nas nie tylko wspaniała wizytówka, ale też świetny prognostyk na styczeń. Liczymy na przyjazd do Polski wielu zagranicznych kibiców, jestem przekonany, że wszyscy będą czuli się znakomicie w naszym kraju – podkreślił Marcin Herra, szef Komitetu Organizacyjnego Euro 2016.

Odwiedzający mają szansę na fotografię nie tylko z okazałym mistrzowskim trofeum, ale również z High Five –  oficjalną Maskotkę Men’s EHF Euro 2016!

kristiansen

Dla zagranicznych kibiców wizyta w stoisku to także możliwość zakupu pakietów Hospitality w ramach świątecznej promocji 3+1 SZCZEGÓŁY TUTAJ (link), która z okazji awansu Polek do strefy medalowej MŚ została przedłużona aż do Wigilii!

Stoisko otwarte będzie do końca ostatniego dnia MŚ kobiet, czyli niedzieli – 20. grudnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnej zabawy, pamiątkowych zdjęć i zakupu biletu na niesamowite mecze EHF Euro 2016!

stoisko (4)