Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na Christmas Cup

Lista akredytacyjna na Christmas Cup

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na Międzypaństwowy Turniej w Piłce Ręcznej Mężczyzn Christmas Cup, który odbędzie się w dniach 28-29 grudnia br. w Hali Stulecia we Wrocławiu.  .

400x200

Prasa

1. Mariusz Rajek – TVN 24
2. Wojciech Staniec – CKsport.pl
3. Dariusz Faron – Onet.pl
4. Maria Jednoróg – Śląsk Wrocław Handball Team
5. Janusz Oster – Radio Piekary
6. Tomasz Szuchta – Gazeta Wyborcza Wrocław
7. Bartłomiej Paulus –RMF FM
8. Kamil Kołsut – Wirtualna Polsk
9. Marcin Górczyński – Wirtualna Polska
10. Aneta Szypnicka – Wirtualna Polska
11. Maciej Wojs – Wirtualna Polska
12. Wojciech Góralski – Eska Wrocław
13. Ewelina Wąs – Eska Wrocław
14. Maciej Kmiecik – Radio Centrum 106.4 Kalisz
15. Jakub Mielczarek – TVP Wrocław
16. Ryszard Szwaj – TVP Wrocław (operator kamery)
17. Kamil Wójkowski – TVP Wrocław (operator kamery)
18. Sobiesław Pichurski – Tauron – Nasze Forum
19. Grażyna Wiatr – RadioZet
20. Magda Pluszewska – EHF
21. Rafał Witek – Eurohandball2016.pl
22. Mariusz Wiśniewski – PAP
23. Daniel Rudnicki – Agencja TVN // X-NEWS (operator kamery)
24. Maciej Bonecki – Agencja TVN // X-NEWS
25. Tomasz Korek – wrocław.pl
26. Beata Jackowska – wroclaw.pl
27. Agata Zielińska – Sport
28. Damian Orłowicz – Słowo Sportowe
29. Maciej Rajfur – Gość Niedzielny
30. Wojciech Koerber – Gazeta Wrocławska
31. Piotr Janas – Gazeta Wrocławska
32. Daniel Bysiak – freelancer
33. Agnieszka Kapłon – TVP
34. Marek Łacny – TVP (operator)

Foto:

1. Wojciech Słomka – APAPhotoNews
2. Tomasz Jędrzejowski – Gazeta Polska Codziennie
3. Jakub Piasecki – AKADEMIA PR
4. Piotr Jakóbczyk – Śląsk Wrocław Handball Team
5. Krystyna Pączkowska –Przegląd Sportowy
6. Michał Chmielewski – freelancer
7. Tomasz Gola – Super Express
8. Mieczysław Michalak – Gazeta Wyborcza Wrocław
9. Leonard Stankiewicz – AGENCJA FOTOGRAFII SPORTOWEJ AFS
10. Dawid Gaszyński – SportoweFAkty
11. Paweł Adrachiewicz – Pressfocus
12. Zbigniew Warzyński – Express-Miejski.pl
13. Piotr Zając Reporter AF
14. Andrzej Iwańczuk Reporter AF
15. Sebastian Borowski – Fakt, Newspix.pl
16. Mateusz Birecki – Biru.pl
17. Maciej Kulczyński – PAP
18. Krzysztof Ziółkowski – Słowo Sportowe
19. Marek Spisak – MM Wrocław
20. Łukasz Braun – Centrum Poznawcze
21. Paweł Relikowski – Gazeta Wrocławska
22. Vit Chalupa – Czeska Federacja
23. Norbert Barczyk – Pressfocus
24. Łukasz Laskowski – Pressfocus

Centrum akredytacji, podczas turnieju, zlokalizowane będzie w holu C1 przy wejściu dla mediów.

Godziny otwarcia :

  • 28 Grudzień 8:00 – do końca drugiego meczu
  • 29 Grudzień 8:00 – do końca drugiego meczu.