Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener Rafał Kuptel powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1996 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

02-10.01.2016                        – COS Cetniewo                         – konsultacja szkoleniowa

Juniorzy_Kuptel_grupowe_kwiecień2015

  1. Moryto Arkadiusz      – SKS Kusy Kraków                                            – SMS
  2. Sićko Szymon              – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka  – SMS
  3. Salacz Paweł                – MKS Olimp Grodków                                     – SMS
  4. Skuciński Hubert       – SPR Stal Mielec                                              – SMS
  5. Ziółkowski Bartosz    – KPR Legionowo                                              – SMS
  6. Bis Bartłomiej             – KS Vive Tauron Kielce
  7. Banaś Michał              – KS Vive Tauron Kielce
  8. Skiba Bartosz             – MSPR Siódemka Miedź Legnica
  9. Mosiołek Kamil         – MSPR Siódemka Miedź Legnica
  10. Netz Kamil                 – KS Meble Wójcik Elbląg
  11. Moryń Jakub             – SPR Wisła Płock
  12. Wiśniewski Tomasz – SPR Wisła Płock
  13. Lemaniak Michał      – SPR Wisła Płock
  14. Bronowski Wiktor    – SPR Wisła Płock
  15. Janikowski Kelian   – MTS Kwidzyn
  16. Trzaszczka Patryk     – SPR Pogoń Handball Szczecin
  17. Mielczarski Kamil     – KS Azoty Puławy
  18. Zając Damian              – KS Gwardia Opole
  19. Zembrzycki Mateusz  – KS Gwardia Opole
  20. Niedziółka Oskar        – SPR Wybrzeże Gdańsk
  21. Rolka Maksymilian    – Kronau Ostrigen (GER)
  22. Majdziński Maciej      – HSV Hamburg (GER)

Rezerwa:

  • Kozłowski Krzysztof     – MUKS Czarni Regimin             – SMS
  • Grabowski Mateusz      – KS Vive Tauron Kielce
  • Bernacki Krzysztof        – KS Vive Tauron Kielce
  • Ciołak Konrad                – KS Vive Tauron Kielce
  • Cichocki Karol                – KS Gwardia Opole
  • Kosiak Jakub                   – KS Azoty Puławy
  • Siwak Karol                     – KS Gwardia Opole
  • Gasin Piotr                       – SPR Stal Mielec
  • Pawłowski Kacper          – KPR Wolsztyniak Wolsztyn

Kadra szkoleniowa:
Kuptel Rafał – trener główny
Pilch Marcin – trener współpracujący
Bernacki Rafał – trener współpracujący
Kot Tomasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników: dnia 02.01.2016 (niedziela do godz. 15:00 w COS Cetniewo; ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.