Strona główna | EHF Euro 2016 | KUP ORYGINALNĄ KOSZULKĘ REPREZENTACJI POLSKI NA EURO 2016!

KUP ORYGINALNĄ KOSZULKĘ REPREZENTACJI POLSKI NA EURO 2016!

 

Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od startu Mistrzostw Europy EHF Euro Polska 2016. Z tej okazji firma SPORT DIREKT – wyłączny przedstawiciel marki KEMPA w Polsce, a zarazem partner techniczny ZPRP – przygotowała limitowaną kolekcję koszulek reprezentacji Polski. Nowa linia jest dedykowana Euro 2016, trykoty są w kolorystyce biało-czerwonej.

Limitowana seria koszulek biało-czerwonych jest przygotowana wyłącznie dla reprezentacji Polski. Koszulka czerwono-biała będzie w pełni dostępna w kolekcji strojów meczowych.

1200x650

Co więcej firma SPORT DIREKT daje możliwość spersonalizowania zamówienia i otrzymania koszulki z własnym nazwiskiem lub pseudonimem oraz jedno lub dwucyfrowym numerem. Usługa jest dodatkowo płatna i w celu ustalenia kosztu nadruku trzeba skontaktować się z firmą SPORT DIREKT.

Produkty są już dostępne dla kibiców, a w przypadku chwilowych braków – związanych z bardzo dużym zainteresowaniem – klienci będą dokładnie informowani o terminie realizacji zamówienia.

W swojej ofercie SPORT DIREKT posiada również inne produkty związane z reprezentacją Polski. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z kolekcją KEMPA STATEMENT dedykowaną specjalnie polskim kibicom na ME 2016. Kolekcję można zobaczyć na stronie www.kempa-handball.pl.

Koszulkę reprezentacji Polski oraz inne akcesoria związane z kadrą oraz inne kolekcje można nabyć w sklepie internetowym www.in-game.pl, prowadzonym przez firmę SPORT DIREKT.

Zamów oryginalną koszulkę Reprezentacji Polski!

Dodatkowo, firma SPORT DIREKT informuje, że oryginalne koszulki Reprezentacji Polski będą dostępne w drugiej połowie grudnia w sieci sklepów Intersport i Go Sport.