Strona główna | EHF Euro 2016 | Piłkarze ręczni DRUŻYNĄ ROKU 2015!

Piłkarze ręczni DRUŻYNĄ ROKU 2015!

 

Na ten tytuł reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn zasłużyła, zdobywając brązowy medal mistrzostw świata w Katarze – podaje „Przegląd Sportowy”. W 81. Plebiscycie tego największego sportowego dziennika w Polsce i TVP wysokie miejsce wśród 10 najlepszych sportowców Polski może zająć Michał Jurecki.

uid_ac0c7fec4be929fc09d934eda5a640e01448459336468_width_700_play_0_pos_3_gs_0

Emocje, wahania nastrojów od rezygnacji do euforii – za to wszystko kibice kochają naszych szczypiornistów. Biało-czerwoni w Katarze nie zawiedli, znów dali polskim fanom to, czego chcieli. Najważniejsze jednak, że dali im prezencie swój wielki sukces.

Kochają ich za walkę
Dramaturgia tych mistrzostw była niesamowita. Najlepszym naszym zawodnikiem w całym turnieju był Michał Jurecki, dobrze spisali się Sławomir Szmal, Syprzak i Bartosz Jurecki, wybrany do najlepszej siódemki turnieju. Najważniejsza jednak była cała drużyna, która pokazała wielką wolę walki. I właśnie za tę walkę kibice najbardziej kochają naszych szczypiornistów. Za kilka dni zaczynają się mistrzostwa Europy w Polsce. Oby dzięki kolejnemu sukcesowi za rok Polacy znów byli kandydatem do tytułu Drużyny Roku w naszym plebiscycie!

Głosujcie na „Dzidziusia”
Transmisja z Gali Mistrzów Sportu 81. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” i TVP odbędzie się dziś o godz. 20:45 w TVP1 oraz na stronie sport.tvp.pl. Podczas Gali, poza najlepszymi sportowcami, ogłoszeni zostaną także laureaci w innych, wybranych przez Kapitułę Plebiscytu, kategoriach, m.in.: Trener Roku, Odkrycie Roku, Drużyna Roku, Impreza Roku, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny oraz Superczempion.

29.12.2015 WROCLAW PILKA RECZNA CHRISTMAS CUP 2015 HANDBALL CHRISTMAS CUP 2015 MECZ FINALOWY POLSKA - CZECHY (POLAND VS. CZECH REPUBLIC) N/Z MICHAL JURECKI FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

Tegoroczna Gala Mistrzów Sportu połączona z ogłoszeniem laureatów odbędzie się w Teatrze Polskim, a towarzyszący jej Bal Mistrzów Sportu – w hotelu Hilton. Reportaż z balu będzie można obejrzeć w Jedynce 10 stycznia o godz. 15:20.

Tradycyjnie najlepszych sportowców ostatnich dwunastu miesięcy wybierają kibice, spośród 20-osobowej grupy. Widzowie głosy na swoich ulubieńców mogli oddawać za pomocą kuponów zamieszczanych w „Przeglądzie Sportowym”, a także przez głosowanie internetowe (trwa do piątku, 8 stycznia do godz. 12:00). W ubiegłym roku w Plebiscycie zwyciężył dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi, Kamil Stoch.

Na początku Gali ogłoszone zostaną wstępne wyniki, na podstawie których widzowie poznają nazwiska finałowej dziesiątki. Prowadzący widowisko nie ujawnią jednak kolejności na poszczególnych miejscach, a kibice jeszcze w trakcie show będą mogli (za pomocą sms-ów) oddawać głosy na swoich faworytów. Głosy oddane na Michała Jureckiego mogą go wywindować bardzo wysoko w tym plebiscycie. Pamiętajmy o tym.

Plan transmisji

9 stycznia

Gala Mistrzów Sportu                         TVP1, sport.tvp.pl                                          godz. 20:45

10 stycznia

Bal Mistrzów Sportu – reportaż          TVP1, sport.tvp.pl                                          godz. 15:20